AdSense Hesabımın Durumundan Dolayı Youtube Hesablarım Sıkıntılı

Bu konuyu okuyanlar

mahmut-kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar birçoğumuzun başına geldiği gibi benimde geçen günlerde aldığım mail itibari ile Adsense hesabım kapatıldı içinde az para vardı önemli değilde bir adsense hesabi yüzünden tüm ilgili youtube kanallarımda sorun oldu,para kazanma özelliği devredışı kaldı.
LYGyqa.png

Bunlarda youtubede ki önemli bir hesabım olan üzerinde çok emek harcadığım videlarun olduğu hesap görüntüsü bu amacım tek bu hesabını kurtarmakti diğerlerini silecem adsenseye gelen maile itiraz ettim ama bişey değişmedi.
MPR04M.png

l04dGg.png

Şimdi İş ortağına yeniden başvurup adsense hesabımı değiştirme şansım varmı onu soracaktim.Gerçi bu kapatılan adsense hesabım tüm youtubede kanallarımda onaylanan bir adsense hesabıydı ya.
Yani kanalımda hiçbir telif hakki bildirimi,topluluk kurallari ihmali yok niye adsense kapandı anlamadım.
Bunu kurtarma ihtimalim var mi arkadaşlar?Kanalımı yeni bir adsense ile bağlayıp devam etme şansım var mı?
Youtube/partners üzerinden yeni bir iş ortaği başvurusu yaptım.Bakalim ne olacak.
Eğer olmuyorsa hiçbiri yeni bir kanal ve yeni bir adsense hesabı ile devam :)
Bari emeklerim araya gitmesin ona çabalıyorum.Kurtarma şansim var mi diye uğraşıyorum bu kanali ya hadi hayırlısı :)

Ek Olarak:
Yeni bir adsense hesabı açtım da
Şu resimden dolayi adsense hesabı olayini değiştiremiyorum
l04dGg.png

iş ortağı programini kayıt oldum şöyle bir resim geldi
A0XYd0.png

işte şu olay olsa ama yukardaki resimdeki gibi Para kazanma sekmeniz devre dışı bırakıldı diyorya hesap kara listede galiba artık :)
bu olmassa ilgili adsense hesabını değiştirecem belki belli bir süresi vardir bekleyeyimde hayırlısı artık