Adsense Çilesi {imdat}

Bu konuyu okuyanlar

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
SDN'de blogger animasyonu verildiğinde kendime bir blog açmıştım.Bir iki saçma sapan şeyler koydum deneme amaçlı.Bir de adsense reklamları koymuştum ;D
Şimdi dedim ki hepsini silip baştan güzel bir şeyler yapmaya çalışayım ama "bu blogu sil" dediğimde hata veriyor.Ben de tek tek bileşenleri sildim ama adsense'i bir türlü silemedim.Meğer sorun ondaymış.Nasıl sileceğim ;(

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
google account u na gir hesabı ma tıkla adsense var orda

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hesabı kapatmadan olmuyor mu?Açılması uzun sürüyor :(

Şöyle bir hata kodu veriyor:
bX-btoxyn

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Hesabı kapatmadan olmuyor mu?Açılması uzun sürüyor :(

Şöyle bir hata kodu veriyor:
bX-btoxyn
Bu geçici bir hata.Bendede aynısı oluyor adsense ile ilgili bi sorun değil blogger kaynaklı.Bende deniyorum ama silinmiyor o hata çıkıyor.1-2 güne kalmaz sorunu çözerler merak etme..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İnşallah, bekleyelim bakalım.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu blogger'ın düzeleceği yok.Sayfa şablonunu düzenlerken her sayfa öğesi için bir "düzenle" bölümü var ama "arama için adsense" ile ilgili bir öğe ve dolayısıyla düzenleme bölümü yok."Html'yi düzenle"yi seçiyorum kodların arasında da arama için adsense ile ilgili kod yok.Denizhanın dediği gibi hesabı kapatmayı düşünüyorum ama hesabı kapatınca o arama bölümü otomatik olarak silinir mi?

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Bu blogger'ın düzeleceği yok.Sayfa şablonunu düzenlerken her sayfa öğesi için bir "düzenle" bölümü var ama "arama için adsense" ile ilgili bir öğe ve dolayısıyla düzenleme bölümü yok."Html'yi düzenle"yi seçiyorum kodların arasında da arama için adsense ile ilgili kod yok.Denizhanın dediği gibi hesabı kapatmayı düşünüyorum ama hesabı kapatınca o arama bölümü otomatik olarak silinir mi?
Html düzenleme bölümünde widgetleri genişleti seç.Sonra ctrl+F ile search diye aratıp bul veya hangisini aratıyosan.Ama widgetleri genişleti seçmeyi unutmaYoksa göremezsin..Bugün blogger yardım forumuna baktım admin mesaj yazmış.Üzerinde çalışıyoruz çok yakında düzelecek sabırlı olun diye..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Orda da yok >X<
Yeni bir hesapla yeni bir blog açtım onun şablonunu aynen kopyala yapıştır yaptım ama o adsense hala aynı yerde duruyor :S

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Orda da yok >X<
Yeni bir hesapla yeni bir blog açtım onun şablonunu aynen kopyala yapıştır yaptım ama o adsense hala aynı yerde duruyor :S
Eğer adsense reklamını sayfa öğesi ekle yerine html düzenleme bölümünden eklediysen yeni blogundada görünür.Onu html bölümünden silebilirsin.Sne blogunun adresini ver bana bakıyım..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Html düzenleden eklediysem düzelmiş olması lazımdı çünkü tüm html kodlarını silip yeni blogun kodlarını yapıştırdım ya.
Şablon->Html'yi düzenle 'den bahsediyorum.Başka yerde de html düzenleme mi var yoksa?

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
View source Chart(indir) Firefoxun bu Eklentisini İndir. Sonrada Bloğunun Üzerinde Sağ tıkla Ve "view source" tıkla Kodları Kategoriler halinde Göreceksin. Orda Google İle alakalı bir kaç kod Girdisi var.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Html düzenleden eklediysem düzelmiş olması lazımdı çünkü tüm html kodlarını silip yeni blogun kodlarını yapıştırdım ya.
Şablon->Html'yi düzenle 'den bahsediyorum.Başka yerde de html düzenleme mi var yoksa?
Şablon->Sayfa öğeleri bölümüne bak o zaman.Alttaki sayfa öğeleri ekle bölümünde arama ile ilgili bölüm olabilir.Bide şablonunu bana gönder ben inceliyim..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
PcMaSTeR dedi ki:
View source Chart(indir) Firefoxun bu Eklentisini İndir. Sonrada Bloğunun Üzerinde Sağ tıkla Ve "view source" tıkla Kodları Kategoriler halinde Göreceksin. Orda Google İle alakalı bir kaç kod Girdisi var.
Hemen deniyorum.

Gökhan öyle arama bölümü yok.Kodları gönderdim sana ;)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Hemen deniyorum.

Bende bulamadım. ;)
Sen yeni bir blog aç bari.Sonra bu blogu silip bu blogun ayarlarından o adresi kullanırsın..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gokhans19 dedi ki:
elektr10 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Hemen deniyorum.

Bende bulamadım. ;)
Sen yeni bir blog aç bari.Sonra bu blogu silip bu blogun ayarlarından o adresi kullanırsın..
Denemedim mi sanıyorsun %(
Yeni bloga bu adresi vermek için bu blogun adresini değiştirmem gerekiyor ama değiştirmeye çalışınca da yine hata veriyor(ilk sayfada söylediğim hata) :(

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
elektr10 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Hemen deniyorum.

Bende bulamadım. ;)
Denemedim mi sanıyorsun %(
Yeni bloga bu adresi vermek için bu blogun adresini değiştirmem gerekiyor ama değiştirmeye çalışınca da yine hata veriyor(ilk sayfada söylediğim hata) :(
O zaman sorun düzelinceye kadar beklemelisin.1 haftaya kadar düzeltirler zaten blogger sorunu çözümsüz bırakmaz..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Blogger'a sorunumu bildirmedim ki.Bildireyim o zaman

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Vay be ne kadar çok aynı sorunu yaşayan varmış.Ben arama yaptığımda bu sayfaya rastlamamıştım.Bu sorunu dile getiren birkaç google grup konusu görmüştüm ama kimse düzgün cevap vermemişti.Nasıl ulaştın buraya merak ettim. (A)

tafugu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sorun yazıdan kaynaklanıyor.yazılara gir ''Arama terimleri...''yazısını sil..sonra dene..
belki olur....

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Vay be ne kadar çok aynı sorunu yaşayan varmış.Ben arama yaptığımda bu sayfaya rastlamamıştım.Bu sorunu dile getiren birkaç google grup konusu görmüştüm ama kimse düzgün cevap vermemişti.Nasıl ulaştın buraya merak ettim. (A)
Blogu sil diyince hata sayfası çıkıyorya. o sayfada bu link verilmiş.Yani onlarda farkındalar sorunun.. Adam sabırlı olun demiş bekliyoruz..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
O sayfada link yok ki

tafugu dedi ki:
bence sorun yazıdan kaynaklanıyor.yazılara gir ''Arama terimleri...''yazısını sil..sonra dene..
belki olur....
Hangi yazı, biraz açıklar mısın?

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
O sayfada]
belki olur....
Hangi yazı, biraz açıklar mısın?
[/quote]
Tarık html düzenleme bölümünden bahsediyorsun heralde..

tafugu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diyorum ki bu adsense reklamını yazıya eklemişsin(galiba)..
gönderileri düzenleden o yazıyı bulup sil..

o zaman olabilir...

tafugu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar ne o zaman:

bir yazı girmişsin işte..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İkincisi arşiv.Önceden girmiştim ama hepsini sildim hatta şimdi arşivi de sildim.İlk resme anlam veremiyorum bak mesela şablon şu şekilde hiçbir yazı yok nereyi düzenleyebilirim ki?