Adriana Lima Türkiye'ye geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Ünlü top model Adriana Lima, Haziran ayında düzenlenecek bir defile için Antalya'ya gelecek.

upload_2017-3-29_14-0-42.png

Antalya'da 8-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek bir defilenin yıldızı top model Adriana Lima olacak.

Adriana Lima, podyumda 50 mankenle birlikte yürüyecek. Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, yaptıkları teklifi kabul eden Adriana Lima'nın, Türkiye'ye yeniden gelecek olmaktan dolayı heyecanlandığını belirtti.

ADRİANA LİMA ANTALYA'DA PODYUMA ÇIKACAK

Hikmet Eraslan, "Bu yıl en büyük şovumuza hazırlanıyoruz. Gerek podyumda yürüyecek isimlerle, gerekse defilemizi gerçekleştireceğimiz Türkiye'nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land Of Legends Theme Park'la uzun süre konuşulacak görkemli bir şova imza atacağız.

Bu yıl, baş mankenimiz Adriana Lima'nın yanı sıra sürpriz isimleri de Antalya'da ağırlıyor olacağız" dedi.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Koreli gelecek mi o önemli benim için:p

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Çok heyecanladndım Tanrım elim ayağı titredi. La gelsin çok tın. Ülke ne halde biz nelerin görüntüsüyle coşuyoruz.!

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Her gün yolda yürürken gördüğüm kızlar bu kadından güzel lan, sanki birilerinin kıyağıyla top model olmuş, hala yerini koruyor gibi :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Hele bugün samsunda hava güzel sıcaktı, anooowww, kıştan beri bir gözümüz gönlümüz açıldı leee :p @Halktan Biri