Adnan Polat: Tarihimize kara bir leke

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Katılım
26 Şubat 2007
Mesajlar
2,742
Reaksiyon puanı
14
Puanları
38
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, derbi maçta yaşanan tribün olaylarıyla ilgili olarak, ''Yaşananları onaylamak mümkün değil. Galatasaray'a hiç yakışmadı. Tarihimiz için kara bir lekedir'' dedi.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Fenerbahçe ile yaptıkları derbi maçta taraftarların sergilediği tutumun çok yanlış olduğunu söyledi.

Maç sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Adnan Polat, sahada futbolun olmadığını kaydederek, ''Yaşananları onaylamamız mümkün değil. Galatasaray'a hiç yakışmadı. Tarihimiz için kara bir lekedir. Belki kazanabileceğimiz bir karşılaşmayı, bu şekilde kaybettik. Olayları izlemekten, maçı izleyemedim'' dedi.

Olaylarda medyanın da payı olduğunu, karşılaşma öncesi yayınlarla bu duruma çanak tutulduğunu savunan Polat, karşılaşmadan önce emniyetin de yanlış bir tutum izleyerek ortamı gerginleştirdiği görüşünü savundu.

Taraftarların tutumunun önemli bir sıkıntı yaratacağını belirten Polat, ''Zaten bu sene kayıp bir sezon. Şimdi bu yaşananlar sonrası önümüzdeki sezon sanıyorum birkaç maç ceza alacağız. Taraftarlarımız da Galatasaray'ı İstanbul'da bir süre izleyemeyecek'' diye konuştu.

Kaynak Ntvspor
 

RuNaL

Dekan
Emektar
Katılım
11 Mart 2006
Mesajlar
6,898
Reaksiyon puanı
70
Puanları
48
Yaş
34
sizin gibi yöneticiler yüzünden oldu bunlar
 
Üst