Adını unuttuğumuz film

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

juniourfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar 10 sene kadar önce izlediğim bir filmi arıyorumda yardımcı olurmusunuz.

hatırladığım bir sahne şu:

bir gezgin vardı avare avare dolaşırdı ve evli bir çift vardı kıtlık oluyor ve herkes açlığa mahkum oluyor.
adamdan kıllanan adam admla kavga ediyor. diğer adam evi ele geçiriyor ve adam la karısı aç kalıyor.
adam daha sonra yemek için karsını gönderiyor ve adam kadını temizliyor ve eşi gibi davranıyor.

bu filmi bulabilrimiyiz. hatırladığım bu

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Kesin Şabanın Filmidir :D Avare Avare Gezen Bi O Var :p

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Güncellik Nesi Var Arkadaş. Müzik Desen Bi İhtimal. Filmde Geçen Bi Sahneyi Biz Ne Bilelim (!)

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Daha akılda kalıcı bir sahne anlatsan belki bir hatırlayan çıkar.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
film eğer yanlış hatırlamıyorsam dustin hoffman oynuyor benimde adı aklıma gelmiyor konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
film eğer yanlış hatırlamıyorsam dustin hoffman oynuyor benimde adı aklıma gelmiyor konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor

Dustin Hoffman'ın oynadığından emin misin, filmi bende hatırlıyorum bu yüzden araştırdım biraz fakat Hoffman'ın oynadığı böyle bir film yok galiba, bulamadım ben.

juniourfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu bu konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor
da kim oynuyor hatırlayamadım

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bende bu filmi merak ettim şimdi. Eğer bulursanız indirip izlemek isterim :)

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
zorro veya benzeri kovboy filmi olsa gerek. adamin ati kopegi inegi felan vardiysa daha kolay tanirlardi bence.
kovboy filmlerini genelde pek sevmem ama nadiren seviyeli filmlere de rastlanabiliyo :p

juniourfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok kovboy filmi değil açlıktan adamlar leşleri yiyordu.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
O kadar çok "adam" sözcüğü kullanmışsın ki ne okuduğumu anlamadım. :)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
filmi buldum ama oyuncuyu yanlış hatırlamışım dustin hoffman değil lost dizisindeki desmond karakterindeki Henry Ian Cusick filmin adıda 9 Ay 10 Gün (9/Tenths)Yapım: 2006 ABDTür:Dram, Gerilim, Macera, RomantikYönetmen:Bob DegusSüre: 1 saat 35 dkBaşrol Oyuncuları:Henry Ian Cusick(Lost’da ki Desmond) ,Gabrielle Anwar ,Dave Baez ,Moira SquierBu film izlediğim en sıradışı filmdi diyebilirim. Romantik bir filmi mi gerilim mi anlamıyorsunuz. Bir çiftlik evinde 3 kişi etrafında dönüyor .Filmin finalide kendine yakışır bir biçimde bitiyor. İzlerken keyif aldım daha önce izlediğim hiçbir filme benzemiyor, orijinal bir yapım.http://mcdn01.gittigidiyor.net/3219/tn30/32193632_tn30_0.jpg

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bi film izlemiştim ama adını hatırlamıyorum yardım eder misiniz ?

Filmde bi aile bi oyun buluyodu ve oynuyolardı oyunda sıra kime gelirse bi soru soruluyodu ve yanlış cevap verilirse bütün aile karanlık bi yere gidiyorlardı gittikleri yerden kurtulmak için küçük kızın mavi,yeşil,kırmızı,sarı düğmelere ard arda basması gerekiyordu. Oyunu tamamen bitirdiklerinde babanın kardeşi geliyordu ve oyunu götürüyordu. Hatta soruların bazılarını hatırlıyorum lütfen aklıma yardım ed,in ? :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bi film izlemiştim ama adını hatırlamıyorum yardım eder misiniz ?

Filmde bi aile bi oyun buluyodu ve oynuyolardı oyunda sıra kime gelirse bi soru soruluyodu ve yanlış cevap verilirse bütün aile karanlık bi yere gidiyorlardı gittikleri yerden kurtulmak için küçük kızın mavi,yeşil,kırmızı,sarı düğmelere ard arda basması gerekiyordu. Oyunu tamamen bitirdiklerinde babanın kardeşi geliyordu ve oyunu götürüyordu. Hatta soruların bazılarını hatırlıyorum lütfen aklıma yardım ed,in ? :confused1:

zathura ya da jumanji filmi. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adam kafede oturuyo kadınlar içeriye 3 giren kişiyle sevişceklerine bahse giriyo adam bunları yan masada duyuyo ve hemen görünmeden arka kapıdan çıkıyo ve tekrar içeriye giriyo bu filmin adını söylermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende ismini unuttugum bi film yazıcaktım arkadas benim aradıgımı filmin aynısını arıyor bu kadar tesaduf olmaz :) neyseki AmbasSadoR dedigi gibi filmin ismi dogru 9 ay 10 gun cok guzel bi film izlemenizi tavsiye ediyorum.. film bulundu AmbasSadoR teşekkurler 1 aydır arıyorum ya :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yardım edermisiniz ?
Filim şöyle : Aynı dünya fakat 2 ye ayrılmış bir dünya yukarı dünya ve alt dünya diye 2 ye ayrılıyor üst dünya temiz ve güze bir dünya alt dünya daha kötü yani kirli bir dünya bir gün bu 2 farklı dünyanın çocukları (kız ve erkek ) üst ve alt dünyanın ortasında buluşuyorlar tanışıyorlar falan bunlar birine aşık oluyor birgün polisler bunları yakalıyor çünkü üst ve alt dünyanın konusması yassak ve alt dünyadaki kimse yukarı çıkamaz üst dünyadakide aşaşgı inemez bunlar tam ortada buluşuyorlar ve polisler yakalayınca ip ile çocuk onu aşşagı çekerken bırakıyor kızın kafası yer çekiminden dolayı yeter vuruyor ve hafızası siliniyor sonra bunlar büyüyolarlar ve çocuk birşey bulup yukarı dünyaya çıkıyor ve kıza kendini hatırlatmaya çalışıyor böyle işte adı neydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...