Adını Hatırlayamadığım Oyun

Bu konuyu okuyanlar

esculude

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2010-2013 civarları bir oyundu galiba. oyunda bir yere gidip başka yere ışınlanma vardı. tek oyunculuydu. kılıç gibi şeyler kullanıyorduk. ps2 ya da pc oyunu. başka yere ışınlanırken pantolonunu çekiyodu adam. kask zırh elimize silah takıyoduk tabi kılıç kalkan kullanıyoduk. slot kesiyoduk slot keserek lvl atlıyoduk. örümcekler vardı oyunda böyle hepsini toplayıp bir arada öldürüyodum. lvl atlama vardı. oyunda npcler var. oyunda pot falan alıyoduk. tekrar söyliyim tek oyunculu. bazı yerlerde küçük mağaza vardı ve bide son olarak oyunun ikinci kelimesi 'speak' di galiba tam hatırlayamıyorum bulamıyorum Allah rızası için yardım edin.

Oyunun yılı 2010-2013 civarları dedim ama 2010 yılı altı civarları da olabilir şimdiden bulan yardım etmeye çalışan söyleyen bütün arkadaşlara teşekkürler.

Oyun hakkında kesin hatırladığım pantolon çektiği düşen pantolon çekilir ya ondan. 3d olduğu üçüncü şahıs third person bakışı vardı. karakterimiz erkekti. erkek kız seçme seçeneğini hatırlamıyorum ama erkekti galiba. ve ağlı örümcekli bir yer olduğu o yerde örümcek kestiğimiz ve kılıç kalkan tarzı şeyler takdığımız. ışınlanma olduğuydu galiba. bide satın alma yerlerinin olduğu ve bide ışınlandıkta sonra galiba şuna benzer bir yerde çıkıyoduk tahta tuvalet kulubelerinde galiba google a wooden toilet hut yazın buna benzer bir şey