Adana'da 15 Temmuz Şehidi İkiz Polislerin Mezarlarına Alçak saldırı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Neden darbe değil Tiyatro ayrıntılı yazda forum bilgilensin o zaman...

Daha en baştada söylediğim gibi ne yazdığını ne dediğini bilmiyorsun. Ortaya birisi atıyor bir şey işte sorgulamadan kabulleniyon.
Çok şükür sorgu yeteneğime güveniyorum.
Öyle çıkan her habere de itimat etmem. Haberi ben yazarım.

ProgramBoy

Asistan
Reaksiyon puanı
119
15T gecesi:
Saat 22:30 darbe oldu.
Saat 24:30 sokaga cıkın demokrasi bayramı yapacağız.
Bu darbe gerçekten darbe ise ben de Trump Obama'yım :)

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bence kimse kimseyle tartışmasın çünkü bu ülkede takım tutar gibi siyaset yapılıyor bildiğiniz fanatizm bu. Sadece tartışanlar üzülür. Hatta tümden forumda olmamalı bence. Yoksa benimde diyeceklerim var ama birşey demenin tartışmanın anlamı yok.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Öyle çıkan her habere de itimat etmem. Haberi ben yazarım.

Z kuşağının ana sorunu bu işte ne yazık ki :(
Adama sormazlar mı sen kimsin !!! Hangi sıfatla haber yazıyorsun diye. Hadi hepsini geçtim madem haberi yazdn söyle delillendir belgelendir açıklada bizde bilek madem haber yazabiliyon :)

Ben 15 Temmuzu bizzat gördüm o günkü süreci sonrasını takip ettim.

Darbe olduğunda kaç yaşındaydın acaba 12 mi 13 mü neyi hatırlıyon veya biliyonda Darbe değil Tiyatro diyebiliyon... Yapma Allah aşkına şöyle ya.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İlk önce çok üzücü bir olay onu belirtim.

Şimdi diğer şeye geçeyim. Z kuşağına laf etmem. Ama ebeveynleri keşke az da takip etse. Doğru eğitim şart çünkü. Hakaret etmedim. Z kuşağını yalnız bırakıyorlar ve onları anlamıyoruz. Çünkü kendilerini anlatacak kadar algıları gelişmiş değil ki.

Ve boş görüşlere yöneliyorlar.
Akıl, mantık ve sanattan uzak bir görüştür.

Z kuşağındaki bireyler, ateist ve deist olabilirsiniz ama popüler bir akım olduğu için bu görüşleri seçip, kendinizi harcıyorsunuz.
Popülere bilime inanıyorsunuz ama gel gelelim "2^4" işleminin sonucunu bir çoğunuz bilmiyorsunuz.

Tik Tok'tan öğrenip öğrenip, buraya geliyorsunuz ya, konuyu öldürmeyin ve boş laflarla güldürmeyin.

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
İlk önce çok üzücü bir olay onu belirtim.

Şimdi diğer şeye geçeyim. Z kuşağına laf etmem. Ama ebeveynleri keşke az da takip etse. Doğru eğitim şart çünkü. Hakaret etmedim. Z kuşağını yalnız bırakıyorlar ve onları anlamıyoruz. Çünkü kendilerini anlatacak kadar algıları gelişmiş değil ki.

Ve boş görüşlere yöneliyorlar.
Akıl, mantık ve sanattan uzak bir görüştür.

Z kuşağındaki bireyler, ateist ve deist olabilirsiniz ama popüler bir akım olduğu için bu görüşleri seçip, kendinizi harcıyorsunuz.
Popülere bilime inanıyorsunuz ama gel gelelim "2^4" işleminin sonucunu bir çoğunuz bilmiyorsunuz.

Tik Tok'tan öğrenip öğrenip, buraya geliyorsunuz ya, konuyu öldürmeyin ve boş laflarla güldürmeyin.
Güzel analiz. Benim çetelem mi bu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Z kuşağının ana sorunu bu işte ne yazık ki :(
Adama sormazlar mı sen kimsin !!! Hangi sıfatla haber yazıyorsun diye. Hadi hepsini geçtim madem haberi yazdn söyle delillendir belgelendir açıklada bizde bilek madem haber yazabiliyon :)

Ben 15 Temmuzu bizzat gördüm o günkü süreci sonrasını takip ettim.

Darbe olduğunda kaç yaşındaydın acaba 12 mi 13 mü neyi hatırlıyon veya biliyonda Darbe değil Tiyatro diyebiliyon... Yapma Allah aşkına şöyle ya.
Çok şükür algı yeteneğim o zaman bile senden daha iyiydi.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Belli oluyor zaten... Büyük oyunu şıp diye çözmüşün 12 yaşında bile. TİYATRO zaten HER ŞEY.
Evet 12 yaşında bile :d. Kıskandın galiba. Dış güçlerin oyunlarını çözmen için sana da verebilirim tüyolar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Evet 12 yaşında bile :d. Kıskandın galiba. Dış güçlerin oyunlarını çözmen için sana da verebilirim tüyolar.

Ver işte forumca bekliyoz engin bilgilerinle aydınlat bizi... 5 Yıldır ülkede darbe yok hepsi Tiyatro diyen bir ana muhalefet lideri birde sen varsındır heralde.

Belge ile bilgi işe delil ile şahit ile konuşacan bana kaynak g.tüm dedimi olmuyor işte. Bu ülkede bunca yıldır kimse çıkıp aksi bir şey söylemiyor ispatlamıyor ama paşamız her şeyi biliyor.

Bu bazıları çıkıp Mustafa Kemal Atatürk Yahudiymiş Masonmuş diye saçmalıyor ya hiçbir farkı yok benim gözümde bu söylediğinin sıfır belge bilgi sunamadan darbe yok Tiyatro denmesinin.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Ver işte forumca bekliyoz engin bilgilerinle aydınlat bizi... 5 Yıldır ülkede darbe yok hepsi Tiyatro diyen bir ana muhalefet lideri birde sen varsındır heralde.

Belge ile bilgi işe delil ile şahit ile konuşacan bana kaynak g.tüm dedimi olmuyor işte. Bu ülkede bunca yıldır kimse çıkıp aksi bir şey söylemiyor ispatlamıyor ama paşamız her şeyi biliyor.

Bu bazıları çıkıp Mustafa Kemal Atatürk Yahudiymiş Masonmuş diye saçmalıyor ya hiçbir farkı yok benim gözümde bu söylediğinin sıfır belge bilgi sunamadan darbe yok Tiyatro denmesinin.
O zaman sen fırına gittiğinde ekmek alırken "Bunda un kullandığınıza dair belgeli kanıt istiyorum." ya da "Çamaşır makinesi dile gelsin nasıl yıkadığını belgelerle açıklasın." diye soruyor olmalısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...