Acun Ilıcalı’dan Exathlon Açıklaması! Survivor Tarihinin En Büyük Ödülü Exathlon Parkurunda Oynanacak!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,169
Reaksiyon puanı
629
Puanları
113
Yaş
23
Dünyanın birçok ülkesinde program yapan Acun Ilıcalı, Survivor 2018’de yaptığı Exathlon açıklaması ile izleyicileri şaşırttı. Peki, Exathlon nedir? Acun Ilıcalı’nın Survivor’da yaptığı Exathlon açıklaması nedir?
survivor-da-acun-ilicali-dan-exathlon-aciklamasi-11532041.JpegSurvivor’da Acun Ilıcalı’dan Exathlon açıklaması
Survivor’ın 2018 77. bölümünde ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamayla izleyenleri şaşırtmayı başardı. Bir önceki bölümde Survivor tarihinin en büyük ödülü olarak adlandırıldığı İstanbul ödülünü açıklamasıyla tüm izleyiciler, böylesine büyük bir ödülün parkurunu merak etmeye başlamıştı. Son bölümde ise ödül oyununun yakın zamanda Amerika’da başlatacağı program olan Exathlon’un parkurunda gerçekleştirileceğini duyurdu. Ödül oyunu sırasıyla mavi ve kırmızı parkurlarda gerçekleşecek, eğer beraberlik elde edilirse yarışmacılar 3. parkurda yarışacaklar. Yarışmacıları, Survivor’da yarıştıkları parkurlardan çok daha zorlayıcı parkurlar bekliyor. Parkuru önde tamamlayan takım yarışmacıları ise İstanbul’da istedikleri şekilde 1.5 gün geçirebilecekler. Ödül oyunu dışında ise Acun Ilıcalı, yakın zamanda Survivor All Star ve Exathlon Kolombiya yarışmacılarını bir araya getirmek istediğini de belirtti.


Exathlon nedir?
Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama sonrası, Survivor 2018’i ilgiyle takip eden izleyiciler Exathlon’un ne olduğunu merak etmeye başladılar. Exathlon, Acun Medya tarafından çeşitli ülkelerde yayınlanan Survivor benzeri bir spor ve kondisyon yarışmasıdır. İlk olarak Meksikave Romanya’da yayınlanmaya başlanan program, yayınladığı ilk günden beri reyting rekorları kırmaya başladı. Meksika’da, TV Azteca kanalından yayınlanan Exathlon, kanalın reytinglerini bir gecede 5 katına yükselttiği için dünya çapında büyük yankı uyandırdı. Exathlon, bu büyük başarıları sayesinde televizyon dünyasının en iyisi olarak bilinen Amerika’nın da dikkatini çekmeyi başardı. Exathlon programını birçok ülkeden birçok kanal yayınlamak istese de programa yüksek bütçeler ayrılması gerektiğinden şu an için Şili, Arjantin ve Kolombiya ile anlaşıldı. Fakat asıl önemli gelişme Amerika’dan programa 4 kanalın teklif sunması oldu. Acun Ilıcalı, bu 4 kanaldan biri olan ve İspanyolca olarak yaklaşık 70 milyon kişiye açık yayın yapan Telemundo ile anlaşmaya varıldığını açıkladı. Türklere ait bir formatın dünya üzerinde bir numara olmasını hedeflediklerini söyleyen Ilıcalı, Türkiye’yi tanıtmak adına Survivor 2018 ile Exathlon’u bir araya getireceğini ve sonrasında da Türkiye’de Exathlon yarışmasını düzenleyebileceklerini de belirtti.


Survivor’da Acun Ilıcalı’dan Exathlon açıklaması
 

Son mesajlar

Üst