Haber Acun Ilıcalı uzaktan eğitimde zorluk yaşayan öğrenciler için yardım gecesi düzenliyor!

Yasiin

Profesör
Bunu benim bildiğim kadarıyla devletin yapması gerekiyor. Acun Ilıcalı'ya helal olsun.

Çok pis konuşucam ama davalarla uğraşmak istemiyorum.
Mesele birine bedava mal verip uyuşturmak değil mesele o kişiye ihtiyacını sağlayabileceği çalışma şartlarını sağlamak.
Bizim millet hak aramasını bilmiyor. Hakkının küçük bir kısmı verilince de lütuf sanılıyor.
Helallik bir durum yok milleti çok düşünüyorsa gücü olan biri olarak milletin bu durumu ne olacak diye rest çeksin.

Paraları kazanınca iyi birşeyleri düzeltelim diyince kaçıveriyorlar. Göstermelik birşeyler yapıp kendilerini aklıyorlar.

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
Bunu benim bildiğim kadarıyla devletin yapması gerekiyor. Acun Ilıcalı'ya helal olsun.
Devlet toplayan rolüyle meşgulken dağıtıcı rolüne geçiş yapar mı yapamaz mı neyse :)

Ben daha çok bu tür sosyal sorunlarla prim kasan ünlülerin insanlara yardım etmesini görmek isterdim.
Her halükarda olumlu.

Yasiin

Profesör
Devlet toplayan rolüyle meşgulken dağıtıcı rolüne geçiş yapar mı yapamaz mı neyse :)

Ben daha çok bu tür sosyal sorunlarla prim kasan ünlülerin insanlara yardım etmesini görmek isterdim.
Her halükarda olumlu.
Her ne kadar primde olsa eğer bir insana bile yardımları dokunuyorsa bırakın yapsın primini.

Usain

Dekan
Emektar
Çok pis konuşucam ama davalarla uğraşmak istemiyorum.
Mesele birine bedava mal verip uyuşturmak değil mesele o kişiye ihtiyacını sağlayabileceği çalışma şartlarını sağlamak.
Bizim millet hak aramasını bilmiyor. Hakkının küçük bir kısmı verilince de lütuf sanılıyor.
Helallik bir durum yok milleti çok düşünüyorsa gücü olan biri olarak milletin bu durumu ne olacak diye rest çeksin.

Paraları kazanınca iyi birşeyleri düzeltelim diyince kaçıveriyorlar. Göstermelik birşeyler yapıp kendilerini aklıyorlar.
Acun Ilıcalı siyasetçi mi? Kime rest çekiyor? Bu yaptığı gayet de güzel bir şey. Kanalın var, milyonlarca insan izliyor. Bunu güzel işler için niye kullanmayasın?

Acun Ilıcalı siyasetçi mi? Kime rest çekiyor? Bu yaptığı gayet de güzel bir şey. Kanalın var, milyonlarca insan izliyor. Bunu güzel işler için niye kullanmayasın?
Acun Ilıcalı kimi destekliyor sorması ayıp? Hem de baya baya azılılarından.
Böyle elinde gücü olupda kedinin önüne ekmek atarmış gibi yardımvari işler yapmak marifet değil.
Acun ılıcı kadar toplumu uyutmaya çalışan birisi yok.
Bu yaptığı da dümdüz prim.

• Komik
Reactions: bud

amar02

Öğrenci
Böyle elinde gücü olupda kedinin önüne ekmek atarmış gibi yardımvari işler yapmak marifet değil.
adam ne desen de akıllı ve ülkeye faydalı iş yapıyor bazıları gibi sadece eleştiri yapıp yerinde durmuyor
akıllı dememin nedenide adamı tüm ülke sağcı solcu seviyor bir kesime yalakalık yapıp diğerini kaybetmiyor

bud

Profesör
Cezalı

Katılmıyorum Acun'un aldığı formatlar dünya çapında ulusal formatlar adam alıyor çekiyor izleyen izler izlemeyen izlemez Acun'u izlemezse başkasını izliyor insanlar o kadar medya içinde Acun insanları uyutmuş oluyor. Zorla izlettirilmiyor kimseye yani ben hiç izlemiyorum isteyen izliyor.

Yasiin

Profesör
Prim mirim sonuçta birşeyler yapıyor mu? Yardımda destekte bulunuyor mu? Bulunuyor o zaman tartışmaya gerek bile yok.

ugureryavuz

Profesör
Cezalı
Acun ağabeyyy laptop yolla bize diye twiterda postlar paylaşılmaya başlamıştır bile.
Devletin yapmadığını bu adam yapıyor helal olsun

ugureryavuz

Profesör
Cezalı
Hocam adam neden prim yapsın halkın gözünde büyük devletin yapmadığını bu adam yapıyorsa bu adamın suçu ne