Açma kapama kontrollü ledler

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar bilgisayar monitörü arkasina led şerit geçirip pc ye usb yolu ile bağliycam ama bunu yaparken istedigim zaman kapa-aç yapabilme ozelligidd istiyorum iki farkli şerit kullanicam biri mavi biri kirmizi diye planliyorum pc arkasina bağladigimda istedigim zaman kapatip acabilcegim bir program olabilirmi yada yapilabilirmi veya
pR0dYm.jpg

şu alet gibi bir şeye bağlayip usb yolu ile ustundeki açma kapama tuşundanmi yapsam tercihen birincisi ama ikincide fazla sorun yasatmaz bana

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Merhaba arkadaslar bilgisayar monitörü arkasina led şerit geçirip pc ye usb yolu ile bağliycam ama bunu yaparken istedigim zaman kapa-aç yapabilme ozelligidd istiyorum iki farkli şerit kullanicam biri mavi biri kirmizi diye planliyorum pc arkasina bağladigimda istedigim zaman kapatip acabilcegim bir program olabilirmi yada yapilabilirmi veya http://i.hizliresim.com/pR0dYm.jpg şu alet gibi bir şeye bağlayip usb yolu ile ustundeki açma kapama tuşundanmi yapsam tercihen birincisi ama ikincide fazla sorun yasatmaz bana

Alet için ek yazılım yazman gerekiyor. İcadının üstüne kumanda yap ordan kendin ayarla daha iyi olur

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Şerit ledleri usb ile besleyemezsin. Ayrı bir adaptör alsan daha iyi olur. Ledler ile kullanacağın dişi adaptör soketi arasına bir anahtar koyarsan da istediğin zaman açıp kapatabilirsin.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alet için ek yazilim demissinizde orda o tak calistir olarak kullanilmazmi yani bana rahatsizlik verdigi anda tek tuşla yada kisa yoldan kapatmak istiyorum birazda şekil olsun istiyorum klavyenin yanima falan guzel buton gibi olsun istiyorum baska ne gibj seçenegim olabilir ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
@yhatam

[video=youtube;ur2E9jSQZ_E]https://www.youtube.com/watch?v=ur2E9jSQZ_E[/video]

Bunun gibi bir sey mi ariyorsun? Istedigin büyüklükte bulabilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kendiliginden yapiskanli led strip bunlar. Bunun bir de duvara vidalanan degisik modelleri var.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bunun gibi istiyorum sadece monitorumun arkasina dosiycem ve tuş veya devre anahtari ile aç kapa yapmak istiyorum ozellik olarka guzel bisey istiyorum her yerden kablo geçmemeli ve ucuz maliyetli olmali

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok güzel ama mesafesi kisa uzun olmasi lazim en iyisi ben aramaya devam ediyim