açılşta verifying dmi pool data hatası alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senan_Agayev

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarı açınca verifying dmi pool data... hatası alıyorum tüm kabloları kontrol ettim hiç birinde sorun yok. Acaba hdd arızalı olabilirmi? Biosda fabrika ayrlarını da sıfırladım bi de benim bilgisayar acer m1610 bide harddisk wd1600aajs başka model koyursam çalışırmı?

Reaksiyon puanı
441
Bilgisayarı açınca verifying dmi pool data... hatası alıyorum tüm kabloları kontrol ettim hiç birinde sorun yok. Acaba hdd arızalı olabilirmi? Biosda fabrika ayrlarını da sıfırladım bi de benim bilgisayar acer m1610 bide harddisk wd1600aajs başka model koyursam çalışırmı?
Verifying DMI Pool Data hata değil normaldir eski 2007-2009 anakartlarda bu çıkar zaten.

Senan_Agayev

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Peki neyi değiştirmeliyim?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729

8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...