Açılmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

burakwolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba, J7 Prime modelli telefonum bundan 3 ay önce falan kapanmıştı hiçbir şekilde cevap vermiyordu telefon bende çalışmıcak sanıp bi köşeye bırakmıştım 1-2 hafta sonra telefonu elime aldım güç düğmesine bastım ve açıldı, şimdi yine öyle oldu telefonum kapandı hiçbir şekilde cevap vermiyor ve Home tuşu + ses açma tuşu + güç tuşu yaptım ve yine tepki vermedi, bu sorunu acilen düzeltmem gerekiyor acaba bu konu hakkında bi çözümü olan var mı?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba, J7 Prime modelli telefonum bundan 3 ay önce falan kapanmıştı hiçbir şekilde cevap vermiyordu telefon bende çalışmıcak sanıp bi köşeye bırakmıştım 1-2 hafta sonra telefonu elime aldım güç düğmesine bastım ve açıldı, şimdi yine öyle oldu telefonum kapandı hiçbir şekilde cevap vermiyor ve Home tuşu + ses açma tuşu + güç tuşu yaptım ve yine tepki vermedi, bu sorunu acilen düzeltmem gerekiyor acaba bu konu hakkında bi çözümü olan var mı?
Servise gönderin.

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Hiçbirşey Yapmadan Servise Gönderin Bencede Telefona Yapıcağınız Farklı Bir Müdahele Garanti Dışı Kalmasına Neden Olur Parçalardan Dolayıdır

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Neden kapandığı önemli. Batarya problemi olabilir. Anakart problemi olabilir. Durduk yere kapanmaz sanırım??