Yardım Açılışta Siyah Ekran

Bu konuyu okuyanlar

Serhatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarı ilk açtığımda siyah ekranla açılıyordu. Güç düğmesinden kapat aç yapınca normal şekilde açılıyordu bilgisayarım. Sorun geçti ama iki defa art arda olunca kafama takıldı bu durum. Ayrıca OperaGX kullanırken youtube, netflix ve diğer video izlenebilen platformlarda gezinirken ekranda saliselik siyah beyaz bir kutucuk çıkıyor. Qr koda benziyor ama değil. Çok saçma ilk kez karşılaşıyorum.
Rtx 4050 laptop gpu kullanıyorum.
Bütün driverlar güncel

Reaksiyon puanı
150
Bilgisayarı güvenli modda başlat, sorun tekrar ederse 3. taraf uygulamalarından kaynaklı olabilir.
Güvenli modda sorunun devam ediyorsa sistem olay günlüğünde hata kayıtlarına göz at.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yanlış Bilgilendirme
Yazılımsaldır, İnternet kopmuştur. Abartılacak bir durum yok.

Serhatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsaldır, İnternet kopmuştur. Abartılacak bir durum yok.
Öncelikle internet kopmuyor gayet güçlü internetim var. Abartılacak durum yok ama bunun olması normal değil bu yüzden konu açıyor insanlar. Abartılacak bir şey yok diyip geçelim mi? Seyir zevkini azaltan şeyler bunlar bilmiyorsanız problemi lütfen küçümsemeyin.

Serhatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenli modda başlatın.
Evet ardından ne yapacağım? Ayrıca intelin grafik sürücüsünü güncelleyince azaldı gibi hissettim. Fakat bilgisayarımda mux switch olduğundan hiç kullanmıyorum intelin grafik kartını. İntelin grafik sürücüsüyle bi ilgisi olduğunu sanmıyorum.