Acil yardım dairemde galiba hat yok ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bigci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bigci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam iyi forumlar arkadaslar . ttnet e dün başvuru yaptım komsu ile ortak kullanmakdan vaz geçip kendim almak istedim. ama bi şeyi unuttum bilseydim boşabasvuru yapmazdım :) şimdi biz daha evel eve tasındıgımızda yani telefon baglatırken burda hat yok demişlerdi babamda o zaman elektirikci çagırıp kapı zilinden hat çekdirmişdi biz ev telefonunu 3-4 yıl oldu kapattırdık sorun şu bizim binayada bu yaz görüntülü diyafon tkaıldı kapı zilleri degişdi yeni hatlar cekildi sanırım bizim eski hattı kopartmıslardır herhalde şimdi nolucak ? bana nasıl internet baglıycaklar .? yoksa kapıdan baglayıp kaçıcaklarmı evede sen çk gene elektirikci çagır felanmı diycekler hiç ugrasamam onla geri kapatırırım mecbur ama bu sefrd tahadütü bozdurcam için 300 tl mi ödüycem ?

bigci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D gelip baktılar bile dairede hat bulamadılar geri gittiler sözlesmeyi yırttık telekomdan gelen teknik arkadas bana ana kutuya baglayım sen ordan kabloyla evine çek dedi bi 50 metre felan kablo gider ortalama ben 50 metre kabloyu alıp yeinden basvursam dısardan getirsek kabloyu kopmalar felan olurmu ??

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ttnetin ana kutudan çekmesi lazim onlarin hizmeti bu cekmediler mi?

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
:D gelip baktılar bile dairede hat bulamadılar geri gittiler sözlesmeyi yırttık telekomdan gelen teknik arkadas bana ana kutuya baglayım sen ordan kabloyla evine çek dedi bi 50 metre felan kablo gider ortalama ben 50 metre kabloyu alıp yeinden basvursam dısardan getirsek kabloyu kopmalar felan olurmu ??

TURKCELL SUPERONLINE fiber al turkcell superonline fiber en iyisi.