ACİL ! Laptop Bilgisayarım 2 Gündür Çok Yavaş

Bu konuyu okuyanlar

beratozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar nedenini anlamadığım bir şekilde hıp hızlı olan bilgisayar yavaşladı.Hiçbir şekilde windowsla ilgili bir güncelleme filanda yapmadım.Birtek zula oyunun indirdim onu oynadım. 8GB Ram i7 işlemci var.Lütfen yardım ediniz.

Polycrash

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bilgisayarın markasını ve modelini yazıp sorunun tam olarak ne olduğunu biraz daha açık bir şekilde yazarsan yardımcı olmaya çalışırım. Eğer istersen daha sonra Teamviewer ile bilgisayarına bir göz atabilirim.

beratozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın markasını ve modelini yazıp sorunun tam olarak ne olduğunu biraz daha açık bir şekilde yazarsan yardımcı olmaya çalışırım. Eğer istersen daha sonra Teamviewer ile bilgisayarına bir göz atabilirim.
Bilgisayarım lenova dün bilgisayarı yavaş olduğu için kapattım bugün açdığımda repairing disk errors. this might take over an hour to complete bu hatayı verdi 2 saat bekledim birşey dönüp dönüp duruyo ama hiçbi halt olmadı.PC açılıyo bu ekran geliyo

Polycrash

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bilgisayarın darbe aldıysa sistem dosyaları zarar görmüş olabilir, ayrıca virüs girdiyse buda sebep olabilir.
Bilgisayarını açtığın zaman karşına çıkan ekran bu hataları düzeltmeye çalışıyor bitirene kadar müsade etmeni öneriyorum eğer yine düzeltemezsen yeni bir hard disk alabilir ya da servise gönderebilirsin.