Soru Acı Çekiyorum (Duygusal Olarak)

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar, nerede olursa olsun ister sanal ister reel. Her yerde saçmalıyorum arkadaş edinemiyorum edindiklerimi kaybediyorum yardım edin artık yanlız yaşamak istemiyorum ben insanlarla neden anlaşamıyorum LANET OLSUN BANA ?

Anlık sinirim için üzgünüm, gerçekten acı çekiyorum psikolojik olarak. Ve muhtemelen bir çözümü yok. Son çözüm olarak size danışmak istedim.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Arkadaşlar, nerede olursa olsun ister sanal ister reel. Her yerde saçmalıyorum arkadaş edinemiyorum edindiklerimi kaybediyorum yardım edin artık yanlız yaşamak istemiyorum ben insanlarla neden anlaşamıyorum LANET OLSUN BANA ?

Anlık sinirim için üzgünüm, gerçekten acı çekiyorum psikolojik olarak. Ve muhtemelen bir çözümü yok. Son çözüm olarak size danışmak istedim.
Her derdin bir dermanı vardır peki ndn konuştuğun kişilerle yollarınızı ayırıyorsun bi düşün bize söyle

Reaksiyon puanı
120
Bilmiyorum, belki da bazı durumlarda yanlış davranışlar sergiliyorum.

İnsanlara güvenimi ortaokulda kaybetmiştim. Şimdi de korku hikayeleri yazdığımız bir sunucu var discordda ve muhtemelen çökecek.

Benim kanımda var artık pes edeceğim galiba hocam, arkadaş edinmek bu kadar zorsa zorlamak istemiyorum. Yanlız yaşayayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mahalledeki arkadaşlarımdan da kurtulayım ve hayatıma baştan başlayayım. Çünkü intihar gözümde asla çözüm olmadı ama bu halimle de yaşayamıyorum. Etrafımda anlaşamadığım 10 insan olacağına yapayalnız deli gibi gözüken biri olmayı yeğlerim. ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Aga yanlız kal alışamazsan tekrar dene olmadı bir arkadaş edinirsin onu kaybedersin başkasına geçersin mevzu basit
Herşey senin neyi kafana takıp takmadığı ile ilgili

Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlarınız için değişmeyin. Sizi kendiniz olduğunuz için sevenlerle beraber olun.
Hocam bana saygı duyan yok ki, bu gidişle narsisistin teki olacağım yavaş yavaş.

Hocam bana saygı duyan yok ki, bu gidişle narsisistin teki olacağım yavaş yavaş.
Ya da gerçekten psikolojimde problem var. İnsanlara güvenmeme sorunum var.

Bir düşününce aslında yok öyle bir sorunum.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yaşın nedir? Anladığım kadarıyla senin için zor olan ve herkesin geçtiği bir dönemden geçiyorsun. İnan ki şuan yaşadığın problemler ileride yaşayacağın problemlerin yanından dahi geçemeyecek.
Hayatın, yaşamın fragmanına hoşgeldin, üniversiteni bitirdiğinde film başlayacak.

Sen koca bir yapbozdaki tek bir parçasın, sadece şuan o yapbozun daha başındasın ve doğru parçalar doğru yere yerleştirilmedi, hala üst üste renkleri bile ayrılmadan duruyor, sabret, kimse için değişme, bu günler geçecektir.

Reaksiyon puanı
120
Ya da gerçekten psikolojimde problem var. İnsanlara güvenmeme sorunum var.

Bir düşününce aslında yok öyle bir sorunum.
Yaşın nedir? Anladığım kadarıyla senin için zor olan ve herkesin geçtiği bir dönemden geçiyorsun. İnan ki şuan yaşadığın problemler ileride yaşayacağın problemlerin yanından dahi geçemeyecek.
Hayatın, yaşamın fragmanına hoşgeldin, üniversiteni bitirdiğinde film başlayacak.

Sen koca bir yapbozdaki tek bir parçasın, sadece şuan o yapbozun daha başındasın ve doğru parçalar doğru yere yerleştirilmedi, hala üst üste renkleri bile ayrılmadan duruyor, sabret, kimse için değişme, bu günler geçecektir.
...

Yaşım 14, Lise 10. Sınıftayım.

Şu ana kadar ciddi problemler yaşamadım, ama bu daha kötülerini yaşanmayacağım anlamına gelmez.

Mücadeleyi bırakamamam için bir sürü sebep var, aynı şekilde bırakmam için de.

En basit denklemle bu işi zihnimde halletmeye çalışıyorum :

Çaba + İnanç = Başarı

Reaksiyon puanı
120

GÜNCELLEME : Mahalledeki arkadaşlarımdan kurtulmayı düşünüyorum. Ve bir süre, en azından 1-2 belki 3 yıl okul dışında reel samimiyet kurmayı düşünmüyorum.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260

ben de aynıyım alıştım sanırım uzun zamandır 1 arkadaşım bile yok .D kimse bayramımı kutlamadı mesela. sıkma canını alışırsın kimse senden değerli değil

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Arkadaşın olmaması çok önemli değil seninle yaşıtım ve herhangi bir arkadaşım yok kendini bulunduğun duruma göre yetiştiriceksin ve sana şunu söylim tek bir eksikliğim oluyo oda arkadaşım olmadığı için oyuna eş bulamıyorum yanı kısaca takma kafana ilerde rahatlayacaksın :)

Reaksiyon puanı
120
ben de aynıyım alıştım sanırım uzun zamandır 1 arkadaşım bile yok .D kimse bayramımı kutlamadı mesela. sıkma canını alışırsın kimse senden değerli değil
Hocam demeyin ya, üzüldüm. Geçmiş olsun. Bende ortaokuldan beri var ve hala savaşıyorum. Savaşmak yoruyor sonuç vermiyor ama bir umutla devam ediyorum işte ?

Arkadaşın olmaması çok önemli değil seninle yaşıtım ve herhangi bir arkadaşım yok kendini bulunduğun duruma göre yetiştiriceksin ve sana şunu söylim tek bir eksikliğim oluyo oda arkadaşım olmadığı için oyuna eş bulamıyorum yanı kısaca takma kafana ilerde rahatlayacaksın :)
Size de geçmiş olsun hocam.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bende insanlarla anlaşamıyorum sayılır. Ama bazılarına laf anlatamıyorsunuz veya anlamıyorlar. Ne yazdıkları belli olmuyor. Sanki Türkçeyi anlamıyorlar. Yazdığım şeye verdikleri cevapların alakası olmuyor.
Ben arkadaş edineceğim diye değişmem. Ya da arkadaş olacağım diye boş ve saçma hareketler yapmam asla. Kendin olmak en iyisi.
Biraz sabret belki bir gün kendi düşüncelerin ile aynı olan arkadaş veya arkadaşlar bulabilirsin. Kendini de kötüleme. İlla ki arkadaşın yok diye sen suçlu olmuyorsun. Senin hatan değil.
Evet arkadaşın olmayınca kendi kendine insan sıkılıyor. Ama ben hiç anlaşabileceğim arkadaş bulamayacağım gibi duruyor çevremde.

Reaksiyon puanı
120
Bende insanlarla anlaşamıyorum sayılır. Ama bazılarına laf anlatamıyorsunuz veya anlamıyorlar. Ne yazdıkları belli olmuyor. Sanki Türkçeyi anlamıyorlar. Yazdığım şeye verdikleri cevapların alakası olmuyor.
Ben arkadaş edineceğim diye değişmem. Ya da arkadaş olacağım diye boş ve saçma hareketler yapmam asla. Kendin olmak en iyisi.
Biraz sabret belki bir gün kendi düşüncelerin ile aynı olan arkadaş veya arkadaşlar bulabilirsin. Kendini de kötüleme. İlla ki arkadaşın yok diye sen suçlu olmuyorsun. Senin hatan değil.
Evet arkadaşın olmayınca kendi kendine insan sıkılıyor. Ama ben hiç anlaşabileceğim arkadaş bulamayacağım gibi duruyor çevremde.

Aynı şekilde size de geçmiş olsun hocam. Umarım hepimiz, bize değer veren bir arkadaş ortamı bulabiliriz.

ddf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Şunu unutmayın bu Dünyaya herkes tek gelir tek gider. Dost bulmak çok zor gerçek arkadaş bulmak çok zor. İnsanoğlu genel olarak yamuktur onun için insanlarla muhatap olmak çok gerekli de değil. Canını sıkma.

Reaksiyon puanı
120
Şunu unutmayın bu Dünyaya herkes tek gelir tek gider. Dost bulmak çok zor gerçek arkadaş bulmak çok zor. İnsanoğlu genel olarak yamuktur onun için insanlarla muhatap olmak çok gerekli de değil. Canını sıkma.
Motivasyon için teşekkürler hocam.

Reaksiyon puanı
120
Ha, doğru. Bir de şey konusu var.

Liderlik vasfı için çabalayıp didiniyorum, garip gelecek ama; bunu yapmanın en büyük sebebi Discord admini olmam.

İnsanlarla anlaşamadan, nasıl liderlik vasfı kazanırım ki.

Son mesajlar