• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

    Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Acer Predator XB271HK incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

Snickers

Profesör
Katılım
8 Tem 2017
Mesajlar
1,065
Reaksiyon puanı
272
Puanları
83
Acer-453-1000x562.jpg

Sunduğu özellikler ve 4K görüntü kalitesiyle farkını ortaya koyan Acerı’ın 27 inçlik monitörü Predator XB1, tasarımıyla da tüm dikkati üstüne çekiyor. Özellike oyuncuları hedef alan monitörü derinlemesine inceleme şansı bulduk.

Acer’ın oyunculara yönelik geliştirdiği yeni monitörü Predator XB1 kısa bir süre test merkezimizin konuğuydu. Predator ailesinin yeni üyesi olan Predator XB1, profesyonel oyuncuların beklentilerini karşılayacak yeteneklerle geliyor.

4K çözünürlük kalitesi, yüksek yenileme hızı, IPS paneli ve NVDIA’nın G-Sync teknolojisiyle hızlı, kesintisiz ve dinamik oyun deneyimi vadeden monitör, tasarımıyla ve tamamen ayarlanabilir standıyla da dikkat çekiyor. Kağıt üzerindeki özelliklerine baktığımızda oldukça başarılı bir model olarak karşımıza çıkan Acer Predator XB1’in kağıt üzerindeki bu dikkat çekici özelliklerini gerçek dünyaya taşıyıp taşımadığını detaylı olarak mercek altına alalım.

Acer Predator XB271HK 8.9/10
  1. GİRİŞ
  2. OYUNCULARI HEDEF ALAN TASARIM
  3. PERFORMANS GÖSTERİSİ
  4. SATIN ALMALI MI, ALMAMALI MI?
  5. DETAYLAR
  6. TEKNİK ÖZELLİKLER VE PUANLAMA


Kaynak:Acer Predator XB271HK incelemesi - LOG
 

Son mesajlar

Üst