ACER NITRO 5 AMD RYZEN 5 4600H 3.0GHZ-8GB-512GB SSD-15.6"-GTX1650TI 4GB-W10 Veya MSI GF63 CORE İ7 10750H 2.6GHZ-8GB-256GB SSD-15.6"-GTX1650 4GB-W10

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mevlüt MUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda laptopum bozuldu sürekli olarak seyahat eden bir insanım o yüzden laptop seçmek istedim. Bilgisayardan çok anlayan biri de değilim 2 tane bilgisayar arasında kaldım mecburen bu ikisinden birini alacağım sizce hangisi bana oyunlarda daha iyi performans verir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
  • 8) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)
  • Konuyu daha net anlatan, sade başlıklar daha fazla okuyucu konuya çekecektir. Bu şekilde yazılan başlıklar sadece gözü yorar.
Konuyu kurallara uygun bir şekilde tekrar açın lütfen. Yeni bir konu açmadan önce kuralları okumanızı öneririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...