Bu konuyu okuyanlar

Tarolit2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
7 Yıldır Kullandığım bir Acer Laptop'um var. 1 Hafta önce hiçbir sıkıntısı yoktu. 1 Hafta önce 7 yıldır yüklemediğim ekran kartı yazılımını yükledim. Ancak sonrasında Windows 7 açılış müziği gelmesine rağmen ekran gelmedi, sonrasında bir şekilde dizin hizmetlerini yükleyip İlk başka İntel HD Graphics Olan sürücüyü Standard VGA olarak değiştirdim. Şuan HD Graphics yükleyince "sürüm karşılamıyor" diyor. VGA yükledikten sonrasında laptopu 45 dk kullanınca ekranda rastgele renklerde noktalar beliriyor ve laptop aşırı ama aşırı ısınıyor. Var mı derdime derman olacak :D . Ders çalışıyordum çalışamıyorum. Ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 5650 ancak söylediğim gibi sürücüsünü yükleyince ekran gelmiyor. He bir de fan sesi de neredeyse gelmiyordu şuan "FUUUUUUUUUUU" diye bağırıyor kafam şişti :D. Yardımcı olabilecek varsa çekinmeden yazsın her türlü fikrinizi yazabilirsiniz ama yeter ki yazınnn :(
Neyse...
Cidden çok sıkıntıdayım, bilgisayar 45 dk kullanılabiliyor, yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birisini tanıyorsanız aşağıda bıraktığım linki ona verebilirsiniz;
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka forumlarda konuyu açamadım. Aynı başlık ve yazı ile aynı konuyu açabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Grafik kartına Fatiha okuyoruz.
Yeniden format atın olmazsa o grafik kartı arızalıdır.

Son mesajlar