Acer Dell ve HP Arasında Hangisini Tercih Etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_BrK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Şuan o fiyat segmentinde Dell'den iyisi yok. N11 mobil uygulamasıyla ürünü 1150 TL'ye alabilirsin.

Mr_BrK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Ben de Acer ile Dell arasında kalmıştım. Malum Acer için yapılan yorumlar pek olumlu değil tabii teknoloji birazda şans işi, yıllarca sorunsuz da kullanabilisin bir kaç ay sonra sorun da çıkarabilir.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Teşekkür ederim. Ben de Acer ile Dell arasında kalmıştım. Malum Acer için yapılan yorumlar pek olumlu değil tabii teknoloji birazda şans işi, yıllarca sorunsuz da kullanabilisin bir kaç ay sonra sorun da çıkarabilir.
Günümüz elektroniğinde malzeme kalitesi eskiye göre çok düştüğü için elektronik biraz değil ciddi şekilde şans işi. Dell işini iyi yapar fakat diğer markalardan çok bir farkı yok. Hatta çoğu markanın kasa ve menteşe işçiliği harici çok bir farkı yok, çünkü hem ham maddeyi hemde elektronik kart devre elemanı vs. ürünleri dışardan aldığı için tek bir firmanın yada markanın sorumlu tutulması doğru değil.

Mr_BrK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısınız. Elbette sadece bir markaya adledemeyiz. Benim de ilk tercihim belirttiğim gibi Acer veya Dell di. Zaten neden alınmaması yönünde de çok teknik yorum yok! Genelde "uzak durun" "elinizde kalır" gibi yorumlar mevcut. Ama bu da ister istemez ön yargılı yaklaşmaya sebep oluyor. Buradaki amacım da, varsa bu cihaz kullanıcılarından tecrübe ve tavsiyesini almak. Tekrar teşekkürler.

ugurdmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben acer değilde ikisinden birini tercih ederdim..

whiteshadovv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütçen bu giyat aralığındaysa tabiki dell
ayrıca dell in türkiye servis ağıda iyidir