AC Odyssey Türkçe Yama

Bu konuyu okuyanlar

muhammed sezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ac: origins i daha yeni bitirdim onun yamasını animus çeviriden yüklemiştim ücretsiz olarak fakat odyssey için 40tl istiyorlar abonelik ile alırsanız 10rl ödüyorsunuz bende başka ac odyssey yama sitelerine baktım sadece türkçe yama diye bir site buldum bu site güvenilirmidir bir bilginiz varmı yada odyssey yamasını indirebileceğim bir yer var mı güvendiğiniz bulduğum site bu: Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama - Turkceyama.net şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
İngilizcenin gelişmesinde en büyük fayda sağlayanlardan birisi de oyunları İngilizce oynamak bence. Bir süre sonra illaki anlamaya başlıyorsunuz. Odyssey'de 76 saat devirmiş birisi olarak, İngilizce metinlerinin çok anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum.

muhammed sezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İngilizcenin gelişmesinde en büyük fayda sağlayanlardan birisi de oyunları İngilizce oynamak bence. Bir süre sonra illaki anlamaya başlıyorsunuz. Odyssey'de 76 saat devirmiş birisi olarak, İngilizce metinlerinin çok anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum.
çok haklısınız fakat ingilizce okurken hikayeye fazla önem veremiyorum.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,748
Katılıyorum, bende bitirdim oyunu. İngilizce dili normal, yani ingilizce az bilen kişi bilene anlar, anladıkça da daha iyi ingilizce konuşmaya veya telafuz etmeye başlar.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
galiba ingilizce oynamaya karar verdim sizin sayenizde :)
Bu dediğim tabi ki birden Odyssey ile olacak iş değil. Ancak bu tarz aksiyona dayalı oyunlarda, hikayeyi oyunu oynadıkça anlamaya başlıyorsun zaten. Mesela Divinity 2 tarzı metne dayalı bir oyunu oynayacak olsan, o zaman kesinlikle yama varsa yap derdim.