Abdullah Gül'ün paniklediği anlar!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Cumhurbaşkanı Gül, Trabzon'da konakladığı otelden çıkarken kendisini görüntülemeye çalışan bir foto muhabirinin düşmesi üzerine kısa süreli bir panik yaşadı.

gulpanik.jpg

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Faruk Özak ve Vali Recep Kızılcık'la birlikte Trabzon Limanı'nda yetkililerle görüştü ve liman işletmesi hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Gül halkı selamlarken onu görüntülemek isteyen bir foto muhabiri de kaygan zeminde düştü. Foto muhabirinin düştüğünü gören Gül, onunla yakından ilgilendi. Cumhurbaşkanı Gül'ün foto muhabirinin düşüşü sırasındaki yüz ifadesi, objektiflere ilginç bir şekilde yansıdı.
Trabzon Limanı’nın sadece Karadeniz Bölgesi’nin en büyük limanı olmadığını belirten Gül, “Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen limanlarından birisi. Çünkü tarih boyunca Avrupa’yı, Rusya’yı Kafkaslar’a, İran’a ve diğer taraflara bağladı” dedi.
Dün sabah eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte geldiği kentte çeşitli ziyaretlerde bulunan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin Yeni Akademik Yılı açılışını yapan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül geceyi Trabzon'da geçirdi. Gül, bu sabah konakladığı otelden ayrılırken yine Trabzonlular'ın yoğun sevgi gösterileriyle karşılaştı. Yağmura rağmen otelin önünde uzun süre bekleyen kalabalıktakiler, Gül’le tokalaşmak için birbirleriyle yarıştı.

gulpanik2.jpg

Bu sırada bir vatandaş, “One minute Sayın Cumhurbaşkanım. Başbakanımıza sarıldım öptüm, sizi de öpmek istiyorum. Hakkımı helal etmem vallahi” diye bağırınca, Gül onun yanına giderek tokalaştı ve sarıldı.
Daha sonra Devlet Bakanı Faruk Özak ve Trabzon Valisi Recep Kızılcık’la birlikte Alport Liman İşletmeciliği tarafından işletilen Trabzon Limanı’na giden Cumhurbaşkanı Gül, burada yetkililerle görüştü ve liman işletmesi hakkında bilgi aldı.
Trabzon Limanı’nın sadece Karadeniz Bölgesi’nin en büyük limanı olmadığını belirten Gül, şunları söyledi:
“Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen limanlarından birisi. Çünkü tarih boyunca Avrupa’yı, Rusya’yı Kafkaslar’a, İran’a ve diğer taraflara bağlayan bir liman oldu. Tarih boyunca ticaret ve işlerin gelişmesine yardımcı olan bir limandır. 1950’li yıllarda liman modern hale çevrilmiş, daha sonra da Türkiye’nin yeni politikaları çerçevesinde özelleştirilmiş. Türkiye’nin önemli ticaret kavşaklarından birisi burası. Buranın bir zamanlar İran’la bağlantısını düşünürseniz, bu limanla yeni hamleler yapmak lazım. İran heyetiyle karşılaştık burada. Onların da ilgisini çekiyor Trabzon Limanı. İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad’a çeşitli görüşmelerimizde hep Trabzon limanı ile İran’ın işbirliği içinde olması gerektiğini söyledik. Ümid ederim ki bu çalışmalar güzel bir sonuçla neticelenir. Demiryolu da gerçekleştiğinde bu limanın anlamı farklı ve büyük olacaktır.”
Cumhurbaşkanı Gül daha sonra Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Mynet'in haberi

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Halk adamı :) Seviyoruz seni...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Gerçketen hoş bir insan içten geliyor bana konuşması.Bende seviyorum kendisini.. :)

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bende sevmiyorum ne tesadüf :D

atoubo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sevene can feda sevmeyene elvedaa

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ambalajı güzel adamın. :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sayın cumhurbaşkanının yüzündeki ifadeye bakın,arkasındaki faruk özak ın yüzündeki ifadeye:)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
sempatik cumhurbaşkanı değerini bilmek lazım en azından samimi :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Bende sevmiyorum malesef.

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Her yüze gülen kişi dediğiniz gibi olsa neyse...

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
tavsan daga kusmus dagın haberı yok. adam BASKOMUTAN

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Türkiyenın GÜLen Reisicumhuru, seviyoruz seni

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Önceki suratsızı hatırlıyorum da :cursing::cursing:....

Gül gibi adam, cumhurun başkanı...

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
O senin dediğin suratsız şimdikinden 100 kat daha iyi hatta 100 kat...

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
seni çok seviyorum cumhurbaşkanı.. halkın başkanı

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Suratsız kırmızı ışıkta hakkı olduğu halde geçmiyor, kuyruklarda bekliyor, gülen adam otoyolu kapatıyor. Aradaki insanlık farkını çözün bakalım.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Siyaset, tartışma, vs...

Yolun sonu iyi görünmüyor. Konu kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...