ABD Havalimanında müslüman kadına saygısızlık

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Olayın doğruluğundan emin değilim sadece burada gördüm ama umarım gerçek değildir. Rezillik bu...
IMG_20200623_190511.jpg

IMG_20200623_190513.jpg

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
eğer gerçekse Tam bir Terbiyesizlik .

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sapıklar arayan ayrıca sapık hukuka aykırılık var bunun sorumlularının işten atılması ve görevi kötüye kullanmaktan yargılanmalı.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Sanmıyorum fake habere çok benziyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Amerika... Vahşi kapitalizmin hükümferma olduğu, insanlıktan, medeniyetten nasibini almamış ülkedir. Güç zehirlenmesi yaşayan, züccaciyeci dükkanına dalan fil misali bir ülkedir. Aslında çok da garipsemedim, daha 5-10 gün önce değil miydi, zavallı bir zenciyi boğazına bastırıp canice öldüren ve kendilerini sorgulanamaz ve dokunulamaz gören tanrı'nın yeryüzündeki kırbacı zanneden Amerikan polisi... Belanı Allahtan bulasın.

Reaksiyon puanı
19
Peki herhangi bir video var mı? Yahut o kadının Müslüman olduğuna dair bir kanıt? Her başörtüsü takan Müslüman olmuyor, belki öylesine takmıştır. Hadi onu geçtim, suç işlemediği veya herhangi bir olaya karışmış olma olasılığı yok mu? Bence var, belki bir olay vardı ve şüpheli olarak görüldü. Bi' yerlerine neler sokan insanlar var unutmayın.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
İnşallah gerçek değildir ama gerçek olmaması için bir neden göremiyorum.Bunların medeniyet anlayışı tek dişi kalmış canavar nasıl olsa.Böyle bir şeye o kadınında izin vereceğini sanmıyorum başlarım yoluna der orayı birbirine katardım çevrede birçok insan var(!) Heralde içinde insan vardır.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Eski bir haber.

Sanmıyorum fake habere çok benziyor.
Bir şeyleri araştırmak çok zor değil.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sahte haber arkadaşlar .
Mesela bu haber kapalı değil de, açık bir bayana ve özellikle Türkiye'de yapılmış olsaydı asla fake haber olmazdı! Demi aga?! :D O zaman işte manşetler...

-İşte Tayyip ERDOĞAN'ın Türkiyeyi getirdiği nokta!
-İrticai güçlerin şahlanışı...
-Şeriat kanunlarıyla mı yönetiliyoruz?
-Kadın açık diye intikam almaya kalktılar.
-Lâiklik elden gitti! vs. vs. :)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Mesela bu haber kapalı değil de, açık bir bayana ve özellikle Türkiye'de yapılmış olsaydı asla fake haber olmazdı! Demi aga?! :D O zaman işte manşetler...

-İşte Tayyip ERDOĞAN'ın Türkiyeyi getirdiği nokta!
-İrticai güçlerin şahlanışı...
-Şeriat kanunlarıyla mı yönetiliyoruz?
-Kadın açık diye intikam almaya kalktılar.
-Lâiklik elden gitti! vs. vs. :)
İrtica hortladı laiklik elden gidiyeah ?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Haber gerçek ama 2 yıllık haber neden şimdi hortladı anlamış değilim

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu haber yeni, eski doğru yanlış falan pek farketmiyor bizim burdaki düşüncelerimiz için. Dünyanın çoğu noktasında din, ırk vs sebeplerden insanların yaşadığı zulümleri biliyoruz. Toplumsal olarak bunlara geçit vermememiz oldukça önemli.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ben yeni gördüm
Sizin suçunuz yok zaten. Gösterdiğiniz Tweet bugün eklenmiş.

Bu haber yeni, eski doğru yanlış falan pek farketmiyor bizim burdaki düşüncelerimiz için. Dünyanın çoğu noktasında din, ırk vs sebeplerden insanların yaşadığı zulümleri biliyoruz. Toplumsal olarak bunlara geçit vermememiz oldukça önemli.
Şaşırdım doğrusu bu haberi bugün görünce. İslamofobi ile alakalı haberler Türkiye’de çok çabuk yayılır diye biliyorum. Önceden yaygın değil miydi acaba diye düşünüp duruyorum...

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Ne kadar rezil bir durum kabul edilemez amerika müslümanlara daha saygılı olmak zorundadır çok önemli bir durum oldugunda gelişmiş sistemlerden yararlana bilirsin ey AMERİCA Şaşıttın gidiyon.

Havalimanına yapılmak istenen :

giphy-3.gif

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ne kadar rezil bir durum kabul edilemez amerika müslümanlara daha saygılı olmak zorundadır çok önemli bir durum oldugunda gelişmiş sistemlerden yararlana bilirsin ey AMERİCA Şaşıttın gidiyon.
Şaşırtıcı bir durum sayılmaz doğrusu. Amerika’da müslüman olmak kolay değil. Hala bazı insanlarda ‘tüm müslümanlar teröristtir’ mantığı var

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Şaşırtıcı bir durum sayılmaz doğrusu. Amerika’da müslüman olmak kolay değil. Hala bazı insanlarda ‘tüm müslümanlar teröristtir’ mantığı var

Şartıcı değil çok saygızıca ve rezilce kabul edilemez amerikada müslüman olarak yaşamak zor kötü her yerde var önemli olan bizim iyi olmamız.

Not: Kardeş şu bilgisayardan kalk biraz kalk resimde gördüm bir deri bir kemik olmuşsun. :) :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Not: Kardeş şu bilgisayardan kalk biraz kalk resimde gördüm bir deri bir kemik olmuşsun. :) :)
Ahahah :)

İpad’i yeniledikten sonra neredeyse hiç bilgisayar kullanmıyorum. Bu resimi SDN forumunun yavaşlığını temsil etmek için koymuştum. Önceden bu forum aşırı yavaştı da....

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
Hehehehe şundan birkaç sene önceye kadar ve halen daha Türkiye de bile kapalı kadınlara böcek gözüyle bakılırken Amerika da böyle bir olayın olması hiçte garip gelmedi. Lanetullahi ala ezzalimiin ve elkafiriin!!!!

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Olayın doğruluğundan emin olmadığınız içerikleri paylaşmasanız keşke. Gerçekliği nedir belli bile değil.