ABCC Borsası ve Deposit Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimken

Öğrenci
Katılım
10 Eylül 2018
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
ABCC Borsası

ABCC Dijital Varlık Değişimi (ABCC), kullanıcılar için dijital varlık yatırımı ve ticaret çözümleri sunan dünya çapında bir borsadır. ABCC 9 Nisan 2018'de açıldı ve 28 Nisan 2018'de resmen hizmete girdi.
ABCC Exchange, bir teknoloji ve medya patronu olan Calvin Cheng ve en başarılı İnternet, finansal hizmetler ve yönetim danışmanlığı şirketlerinin bazılarında geniş bir tecrübe ve geçmişe sahip diğer kurucu ortaklar tarafından kuruldu.
Blockchain teknolojisinin felsefesini benimseyen – açık, sürtünmesiz ve katılımcı, değerimizin özüne değer yaratan yatırımlar yaptık. ABCC, kullanıcılara güvenli, istikrarlı ve hızlı bir blockchain dijital varlık yatırımı ve ticaret platformu sağlamaya çalışmaktadır.
Halihazırda, BTC, ETH ve USDT ile onlarca dijital varlığa işlem yaptırmaktadır.
ABCC, piyasadaki en düşük nakit çekme ücretlerinden birine sahiptir, sadece 0.0008 BTC. Platform, bir yatırımcının parasının güvenliğini sağlamak için sağlam bir güvenlik sistemi kullanıyor. Güvenlik sistemi, 30'dan fazla dağıtılmış ticaret ve varlık sistemi mikro hizmet çerçevesinden oluşmaktadır. Ticaret sistemi, varlık sisteminden tamamen ayrı tutulmakta ve denetimin güvenliğini sağlamak için risk kontrol önlemleri alınmaktadır.
Abcc Exchange hızla ilerlemeye devam ediyor 38,000 aşkın telgraf üyesi 25.000 twitter takipçisi bulunmaktadır.
Reddit youtube medium. vs. birçok sosyal medyada binlerce kişiyi bilgilendirmeye Exchange ve AT tokenlarını tanıtmaya devam ediyorlar.
Haftalık olarak dagıtılan AT holders ödülleri birçok kullanıcının dikkatini çekmişe benziyor.Her geçen gün borsanın hacmi artmaya ve üye sayısı katlanmaya devam ediyor.

Deposit Kampanyası

Deposit kampanyası 4 Eylül 2018 günü Türkiye saati ile saat 19:00'da başladı ve 10 Eylül 2018 günü Türkiye saatiyle saat 19:00'da sona erecektir. Kampanya sadece KYC işlemini tamamlayan yeni kayıt olmuş kullanıcılara açıktır.

Şartlar ve koşullar:

Deposit kampanyası tarihleri arasında 100 USDT’den az olmayan herhangi bir kripto para yatırdığınızda, 10 USDT’den 200 USDT’ye kadar airdrop kazanma şarsı yakalayın.

Anlık ekran görüntüsü alma zamanı 10 Eylül 2018 günü Türkiye saatiyle 19:00'dır. Para yatırma miktarı anlık ekran görüntüsü ile tespit edilecektir.

Kullanıcılar, ödül dağıtılmadan önce para çekim işlemi yapamazlar, aksi halde bu kampanyadan diskalifiye edilirler.

Uyarı:
  1. Bu kampanya, airdrop döneminde kayıtlı yeni kullanıcılara özeldir.
  2. Kullanıcılar, KYC’lerini anlık görüntüden önce yapmış olmalıdır.
  3. Anlık ekran görüntüsü alma zamanı 10 Eylül 2018 günü Türkiye saatiyle 19:00'dır. Para yatırma miktarı anlık ekran görüntüsü ile tespit edilecektir.
  4. Ödül dağıtılmadan önce para çeken kullanıcılar diskalifiye edilecektir. (4 Eylül 2018 günü Türkiye saati ile saat 19:00 ve 15 Eylül 2018 günü Türkiye saati ile saat 19:00 arasında para çekimi yapan kullanıcılar diskalifiye edilecektir)
  5. Airdrop ödülleri, kampanya bitiminden sonra beş iş günü içinde kazananların ABCC hesabına yatırılacaktır.
  6. Bu airdrop kampanyasında hile yaptığı tespit edilen kullarıcılar diskalifiye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için;
https://abcc.com/at_invitation/share?aff=e369f5&utm_source=o23
 
Üst