AAE uzantısı sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar AAE uzantılı fotoğrafları bilgisayarda nasıl açabilirim bilen var mı?
Az da olsa ufak bir araştırma yaptım ama bulamadım.. :triumph:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Convert aae to jpg - Find any file converter

Burdan istediğin formata çevirebilirsin. IOS işletim sisteminin kullandığı bir dosya türü bu. Biraz araştırma yaptım, Windows sistemi üzerinde gerçek zamanlı olarak görüntülemek bir hayli zahmetli gözüküyor.

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Vay be teşekkürler :blush:
Fotoğrafın aslı var aslında o açılıyor ama fotoğrafta düzenleme yapmıştım program onu AAE uzantılı kaydediyor telefonda görüntüleniyor ama bilgisayarda maalesef, neyse artık böyle idare edeceğiz :relieved::relieved:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
AAE dosyası sadece XML adjustment data'ya bağlıymış. Mutlaka harici olarak Windows işletim sistemine bağlandığı zaman JPG olarak gözüküyormuş. Iphone Ipad vs kullanmadığım için bilmiyorum. Senin asıl sorunun JPG dosyalarını görememen. Göremediğin dizinde bir Winrar dosyası açarak içine girip ... ya tıklayarak resimlerini görebilirsin.

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
AAE dosyası sadece XML adjustment data'ya bağlıymış. Mutlaka harici olarak Windows işletim sistemine bağlandığı zaman JPG olarak gözüküyormuş. Iphone Ipad vs kullanmadığım için bilmiyorum. Senin asıl sorunun JPG dosyalarını görememen. Göremediğin dizinde bir Winrar dosyası açarak içine girip ... ya tıklayarak resimlerini görebilirsin.

bak bu daha kolay gibi :)

fırat5730

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

saidkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bahsettiğiniz sitede dönüştürmek için resimleri nasıl ekliycez
çevirmek istediğin resmi sitenin herhangi bir yerine sürükleyince otomatik çevirmesi lazım. png ve jpg yapınca direk resmi açıyor ama aae atınca hata veriyor nedenini ben de anlamadım. resim atmak için sürüklemen yeterli