A8 Plus mı ? S8 plus mı ? S7 edge mi?

A8 plus mı ? S8 Plus mı ? S7 Edge mi?

• A8 plus

Kullanılan: 0 0.0%
  • S7 edge

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

ozgeis.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A8 plus, s8 plus ve s7 edge arasında kaldım. oyun oynayabileceğim bir çok oyunu ve uygulamayı rahatça kaldırabilecek bir telefon arıyorum. ama kararsızım. Sizce hangisini almalıyım ?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
A8 plusın bunların yanında ne işi var?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Mantıken s7 s8den eski model s7 demez kimse surda zaten :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kolay soru, cevap s8 plus.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Şimdi S8+ ve S7 Edge her ne kadar geçmiş senelerin olsalarda amiral gemisi cihazlar. A8+ ise orta segment belki orta-üst segmentte denebilir ama sonuç olarak diğer ikisi gibi amiral gemisi cihaz değil. S8+ ve S7 Edge ise S7 Edge güzel bir cihaz bunu kullanan biri olarak da söylüyorum. Ama ondan bir sene sonra yani onun üzerine çıkmış S8+ varken S7 Edge'ye laf düşmez diye düşünüyorum. :D Her ne kadar S7 Edge iyi bir cihaz olsada artık zamanı doldu. Son güncellemesini 8 Haziran'da alacak. ( Samsung Türkiye gene ertelemezse ) Yani 8.0 büyük ihtimalle son güncellemesi olacak. Yapılan tahminler de bunu gösteriyor. Hem S8+'ı oraya koyduysanız demek ki alacak bütçeniz var demektir. Daha iyisi varken iyisiyle niye yetinesiniz ki öyle değil mi ? Ama cebime biraz para kalsın diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Ama hazır S8+ alabiliyorken bence hiç düşünmeden alın derim.

ozgeis.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi S8+ ve S7 Edge her ne kadar geçmiş senelerin olsalarda amiral gemisi cihazlar. A8+ ise orta segment belki orta-üst segmentte denebilir ama sonuç olarak diğer ikisi gibi amiral gemisi cihaz değil. S8+ ve S7 Edge ise S7 Edge güzel bir cihaz bunu kullanan biri olarak da söylüyorum. Ama ondan bir sene sonra yani onun üzerine çıkmış S8+ varken S7 Edge'ye laf düşmez diye düşünüyorum. :D Her ne kadar S7 Edge iyi bir cihaz olsada artık zamanı doldu. Son güncellemesini 8 Haziran'da alacak. ( Samsung Türkiye gene ertelemezse ) Yani 8.0 büyük ihtimalle son güncellemesi olacak. Yapılan tahminler de bunu gösteriyor. Hem S8+'ı oraya koyduysanız demek ki alacak bütçeniz var demektir. Daha iyisi varken iyisiyle niye yetinesiniz ki öyle değil mi ? Ama cebime biraz para kalsın diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Ama hazır S8+ alabiliyorken bence hiç düşünmeden alın derim.
Cok guzel açıklamıssiniz teşekkür ederim. Bunu sormamin nedeni a8 erine s7 almak mantikli tarzi yorumlar gordumde o yuzden sordum. Teşekkürler :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cok guzel açıklamıssiniz teşekkür ederim. Bunu sormamin nedeni a8 erine s7 almak mantikli tarzi yorumlar gordumde o yuzden sordum. Teşekkürler :)
Öyle zaten. A8 ailesi fiyat donanım çöppü cihazlar. S7 ailesinin donanımı (işlemci, kamera, ekran vb.) çok daha iyi

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
A8=Balon. Sadece tasarımı S8 ile S9 karışımı olduğu için ve flaşlı kamerası olduğu için fiyatını şişirdiler. Kısaca S9 çakması ama fiyatını haketmiyor :D

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Benim cebime biraz para kalsın diyorsanız ve bundan dolayı S7 Edge'ye yöneliyorsanız başka bir tavsiyem olacak. Tabii burada önemli olan sizin tercihleriniz. İthalatçı garantili olması sizin için sorun değilse Note FE'ye bakın derim. Ama dediğim gibi para varken bunları boş verin, kendinize bir S8+ alın. :D

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sorunun yanıtı s8+
Ama S7 edge yerine s8 alırdım.
Aralarında az fark var ama en azından bir yıl daha fazladan güncelleme alır.
A8+ yerine de kesinlikle s8 alınır.
Ama işlemci umrumda degilse S7 edge yerine güncel olması nedeniyle ve daha az para ödeyeceksem tasarimini da sevdiğim için a8 seçerdim. Ben bu saatten sonra S7 edge 2600 vermem.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim cebime biraz para kalsın diyorsanız ve bundan dolayı S7 Edge'ye yöneliyorsanız başka bir tavsiyem olacak. Tabii burada önemli olan sizin tercihleriniz. İthalatçı garantili olması sizin için sorun değilse Note FE'ye bakın derim. Ama dediğim gibi para varken bunları boş verin, kendinize bir S8+ alın. :D
S8+ için para varsa S9 için biraz daha bütçeyi zorlardim

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
A8 plus, s8 plus ve s7 edge arasında kaldım. oyun oynayabileceğim bir çok oyunu ve uygulamayı rahatça kaldırabilecek bir telefon arıyorum. ama kararsızım. Sizce hangisini almalıyım ?
Konuya cevabım kesinlikle Galaxy S8+'tır.