a71 ve iphone se arasındaki fiyat farkı

ATHEON

Asistan
Kamera performansı fotoğraf olsun,video olsun mi Note 10 lite ın baya gerisinde.A71 kötü bir cihaz değil ama bir Realme 6 Pro yada Mi Note 10 lite değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

A71 de Snapdragon 730 işlemcisi var.A51 le karıştırdığını düşünüyorum.
Yanlış görmüşüm kusura bakmayın a51 ile karıştırdım ailemde kullanan var da.

şuanda a50 var ama şarjı iyi gidiyor ama ısınma sorunu var çevremdeki samsung kullanlar şarj konusunda memnunlar bazıları ısınmadan şikayet etmiyor ama eyxnos cidden ısınıyor.
A50 orta seviye bir cihaz ve orta seviye cihazlarda özellikler sınırlı olduğu için,ekran kaliteside üst düzey olmadığı için bataryanın günü çıkarması normal.Amiral gemisi cihazlarda bu durum biraz daha farklı.4 ay S9 plus kullandım.Exynos 9810 lu S9 plus ile wifide ayar çekmeden 7 saat,ayar çekerek 9 saat ekran süresi aldım.İşin garip tarafı wifide günü çıkartan exynos 9810 lu S9 plus mobil veride 5 saat ekran süresi verdi ve günü çıkarmadı.İşin daha kötüsü mobil veriyi açtığımda cihaz hem kullanımda,hemde kullanmadığım zaman çok pil tüketti.S9 plus takı bu durum S10 plus tada var.S10 plus iyi bir cihaz.Cihazın genel kalitesine bir eleştirim yok,benim eleştirdiğim nokta içindeki dandik exynos 9820 işlemcisi.S10 plus ı yurtdışı Snapdragon 855 li alırsan batarya dahil her konuda kafan rahat olur,uzun yıllar sorunsuz bir cihaz kullanırsın.Ben sana uyarımı yaptım tercih senin.İyi forumlar.

Son mesajlar