Yardım A70 root atmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Daisho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.
Ben A70 cihazıma root atmak istiyorum. Biliyorum internette bir sürü bilgi var ama bunlardan kaynaklanan bi kirlilik de var. O yüzden güvenemedim ve size sormaya karar verdim. Telefonum güncel ve daha önce böyle bir işlem hiç yapılmadı. Garanti çıkışlı zaten. Araştırdığım kadarıyla Magisk öneriliyo ama tavsiye ettiğiniz başka bir yöntem varsa bilmek isterim. Ve ayrıntılı olarak bana yol gösterecek birini arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Arkadaşlar merhaba.
Ben A70 cihazıma root atmak istiyorum. Biliyorum internette bir sürü bilgi var ama bunlardan kaynaklanan bi kirlilik de var. O yüzden güvenemedim ve size sormaya karar verdim. Telefonum güncel ve daha önce böyle bir işlem hiç yapılmadı. Garanti çıkışlı zaten. Araştırdığım kadarıyla Magisk öneriliyo ama tavsiye ettiğiniz başka bir yöntem varsa bilmek isterim. Ve ayrıntılı olarak bana yol gösterecek birini arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Buradan yapabilirsiniz. Samsung A70 root atma, detaylı anlatım!

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Telefonun orjinalliğini nasıl bozabiliyorsunuz şaşırıyorum.

KisiselSite

Kişisel Site: https://batuhankabakci.com
Reaksiyon puanı
8
@Daisho
EFTSU İLE %100 çalışan root atabilirsin e kolay en etkili yöntem budur her cihaz için uyumludur. Kullanım videosunu izleyerek yapabilirsin.
Android 8-8.1 vs için atmak isteyenler dahildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonun orjinalliğini nasıl bozabiliyorsunuz şaşırıyorum.
Senin yapamadığın herşeyi root sayesinde yapabiliyorum sen nasıl kısıtlanmış bir telefon kullanabiliyorsun? :)

Son mesajlar