A70 Hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Iphone 6 plus kullanıyorum bildiğiniz üzere iphone mi satıp a70 almayı düşünüyorum.
İlan verdim geneli 1500 e alırım dedi. Üstüne 1300 ₺ para kalıyordu. Ve benim bunu tamamlamam en az 3 ayımı alacak. Her neyse birisi abime bir haftadır kullandığı a70 ile yaklaşık bir buçuk senedir kullandığım iphone 6 plus û takas edelim demiş
Sizce ne yapmalıyım?
Takas benim için çok iyi olacak gibi sizce?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Android kullanmak istiyorsanız hemen takası yapıştır hiç düşünme ;)

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Iphone 6 plus kullanıyorum bildiğiniz üzere iphone mi satıp a70 almayı düşünüyorum.
İlan verdim geneli 1500 e alırım dedi. Üstüne 1300 ₺ para kalıyordu. Ve benim bunu tamamlamam en az 3 ayımı alacak. Her neyse birisi abime bir haftadır kullandığı a70 ile yaklaşık bir buçuk senedir kullandığım iphone 6 plus û takas edelim demiş
Sizce ne yapmalıyım?

Ben olsam 2 ay bekleyip sıfır Honor 9X alırdım ki zaten almayı planlıyorum?. Hem A70’ten biraz daha uyguna çıkıcak hem de daha iyi özelliklere sahip bir cihaz.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Tabi ki android e geçmek istiyorum. Bence iOS çok kısıtlamalı bir işletim sistemi.
Umarım bu kararımın sonu mağduriyet olmaz.
Android kullanmak istiyorsanız hemen takası yapıştır hiç düşünme ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam 2 ay bekleyip sıfır Honor 9X alırdım ki zaten almayı planlıyorum?. Hem A70’ten biraz daha uyguna çıkıcak hem de daha iyi özelliklere sahip bir cihaz.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama ben a70 de baya kararlıyım ???

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam düşünmeden değiş, bekle başka telefon al diyenleri dinleme en kötü a70i satar dediklerini alırsın :D . 6 plustan çok çok daha iyi bi cihaz a70.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
A 70 i 2 gün kullanın sorunu var mı diye sağlamsa değişin

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
A 70 i 2 gün kullanın sorunu var mı diye sağlamsa değişin
Öyle bir şansım olmayabilir
Sahibi birkaç günü buraya geliyormuş. Abimle beraber inceleyeceğiz nasip olursa tabi
Ona göre karar vereceğim. Ki zaten kararım önceden belliydi

A serisinde de font özelliği var mı?
Sık sık Tema kullanmak telefonu bozar mı

Iphone lerde pil Yüzdesini garantiye gönderip sıfırlatabiliyoruz ya
Samsung için de geçerli mi? Hiç samsung kullanmadım da ?

Son düzenleyen moderatör:

KeremU121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
a50 kullanıcısıyım ve gayet menmunum a70 a50 den donanımsal ve kamera olarak daha kaliteli bir telefon iphone 6 dan geçtim a70 e geçtiginde kesinlikle memnun kalırsın iphone 6 plustan sonra a70 de sarjım niye bitmiyor göstergemi bozuldu diye düşünebilirsin bile bence telefonu incele bir sorunu yoksa atıyorum pubg vs yüklüyse pubg gir kontrol et telefon hakkında kısmında yazanları kontrol et bi sorun yoksa al

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Öyle bir şansım olmayabilir
Sahibi birkaç günü buraya geliyormuş. Abimle beraber inceleyeceğiz nasip olursa tabi
Ona göre karar vereceğim. Ki zaten kararım önceden belliydi

A serisinde de font özelliği var mı?
Sık sık Tema kullanmak telefonu bozar mı

Iphone lerde pil Yüzdesini garantiye gönderip sıfırlatabiliyoruz ya
Samsung için de geçerli mi? Hiç samsung kullanmadım da ?
One ui özelleştirme anlamında çok iyi derdiniz olmasın.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
En kısa zamanda a70 İ alıp değerlendirme yaparım inşallah
@emre:) teşekkürler

Turktosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
A70 e düşünmeden Geçebilirsiniz. Oyun olarak mobile legends ı en yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum. Şarjı harika ön kamerası iyi.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
a50 kullanıcısıyım ve gayet menmunum a70 a50 den donanımsal ve kamera olarak daha kaliteli bir telefon iphone 6 dan geçtim a70 e geçtiginde kesinlikle memnun kalırsın iphone 6 plustan sonra a70 de sarjım niye bitmiyor göstergemi bozuldu diye düşünebilirsin bile bence telefonu incele bir sorunu yoksa atıyorum pubg vs yüklüyse pubg gir kontrol et telefon hakkında kısmında yazanları kontrol et bi sorun yoksa al
Gerçekten tam aradığım kişisiniz. koca forumda iPhone 6 vs den a50-a70 e geçen kimse arıyordum galiba. ?
Bi sorum olacak
Rica etsem cevaplar mısınız? ?

One ui özelleştirme anlamında çok iyi derdiniz olmasın.
Aslında abim TEMA’ları çok kullanırsam telefonun bozulabileceğini söylemişti. Duvar kağıdım en fazla 2 hafta kadar sabit kalır zaten iPhonemde. Devamlı ruh halim değiştiği için telefonun Da duvar kağıdını değiştiriyorum. Değişik bi alışkanlık. Her neyse o one ui özelleştirme konusunda çok iyi olduğunu söylüyorsunuz öyle mi???? ???

Son düzenleyen moderatör:

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Gerçekten tam aradığım kişisiniz. koca forumda iPhone 6 vs den a50-a70 e geçen kimse arıyordum galiba. ?
Bi sorum olacak

Aslında abim TEMA’ları çok kullanırsam telefonun bozulabileceğini söylemişti. Duvar kağıdım en fazla 2 hafta kadar sabit kalır zaten iPhonemde. Devamlı ruh halim değiştiği için telefonun Da duvar kağıdını değiştiriyorum. Değişik bi alışkanlık. Her neyse o one ui özelleştirme konusunda çok iyi olduğunu söylüyorsunuz öyle mi???? ???
Hocam geçtiğiniz platform zateb android. Size özgürlük sağlar. Temalarla telefonun bozulabileceği de garipmiş :) .

KeremU121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bi sorum olacak

One ui gerçekten çok göze hoş geliyor ve birçok özelleştirme seçeneği mevcut tema değişiminden dolayı bi sorun oldugunu a50 de görmedim a70 dede aynıdır muhtemelen bu konuda aklında kesinlikle bir soru işareti kalmasın

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
One ui gerçekten çok göze hoş geliyor ve birçok özelleştirme seçeneği mevcut tema değişiminden dolayı bi sorun oldugunu a50 de görmedim a70 dede aynıdır muhtemelen bu konuda aklında kesinlikle bir soru işareti kalmasın
Teşekkürler. Telefonlarda TEma ve font özelliğini çok severim. Ki maalesef öyle bir telefona hiç sahib olamadım. A70 den beklentim çok ???

takas edin bence.

Edeceğim bir kaç güne inşallah

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Şimdi Şöyle Bir soru soracağım
Yakın zamanda belki 5g çıkacak. O zaman bu elimizdeki telefonlar ne olacak? Onlar da 5g destekleyecekler mi ?
A70 i düşünerek soruyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Hala çöp

Biliyorum tabi ki size göre hala çöp. O yorumu yaptıktan sonra fikrinizin değişebileceğini düşünmedim tabi ki
Tamam Size göre çöp olarak kalsın ama
Bana göre Güzel telefon a70
Görüşünüze saygı duyuyorum. Zaten sizlik değil Samsung. Dayanmaz dediğim gibi sizin o meşhur duvara çalmalarınıza ???????

Nasıl bir mesaj yazdım anlayamadım. Yanlış bişeyler ettim galiba ?????

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sizce ne yapmalıyım?
bence takas edin artık İPhone'un bir albenisi kalmadı hem Android son 5 yılda baya bir gelişti artık 5-6 ay sonra kasan Android yok ancak A70 hem uzun bir telefon ve tek elle kullanılmıyor bile peki A70'i aldıktan sonra onu satıp Mİ9T alabilme şansınız varsa hiç düşünmeyin
hayırlısı diyorum

KeremX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gözün kapalı yap takasını :) Fakat şöyle bir durum var, alacağın telefonu iyi kontrol et. Neden diye soracaksan; A70 ile 6plus takası fazla rastlanamz diye düşünüyorum :)

İyi forumlar...

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Takas işi olmayacak yüksek ihtimalle. Adam cevap yazmadı en son.
Şimdi telefon kullanan var telefonu son zerresine kadar yorar, her özelliğini kullanır.
Bir de kullanan var “ben gibiler” Hiç yormaz gözü gibi bakar diyelim.belki alacağım takastaki a70 de birkaç hafta da olsa Bir yükleme görmüştür. Tabi telefonu değiştirir mi birkaç hafta değiştirmez. Ama yine de Gönül ister ki sıfır olsun.
Bence sıfırı bana göre en mantıklısı. Bana da garib geldi 6 plusla a70 in kafa kafaya takası.
Her neyse takastan ziyade telefonu satıp üstüne her ne kadar 1000 ya da daha fazla koyacak olsam da bence direk sıfır almalıyım. En iyisi en güveniliri en sağlam yol bu bence. Bütçe konusu Da önemli tabi. 1000 lira olsa Veririm rahat bir şekilde ama birkaç tık üstü zorlar.
O yüzden takas işini kabul etmeyip zaten adam da geri dönmedi. Takas işini kabul etmeyip üstüne para koyup sıfırı almak en mantıklısı.

Yanılıyor muyum ???

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Takas işi olmayacak yüksek ihtimalle. Adam cevap yazmadı en son.
Şimdi telefon kullanan var telefonu son zerresine kadar yorar, her özelliğini kullanır.
Bir de kullanan var “ben gibiler” Hiç yormaz gözü gibi bakar diyelim.belki alacağım takastaki a70 de birkaç hafta da olsa Bir yükleme görmüştür. Tabi telefonu değiştirir mi birkaç hafta değiştirmez. Ama yine de Gönül ister ki sıfır olsun.
Bence sıfırı bana göre en mantıklısı. Bana da garib geldi 6 plusla a70 in kafa kafaya takası.
Her neyse takastan ziyade telefonu satıp üstüne her ne kadar 1000 ya da daha fazla koyacak olsam da bence direk sıfır almalıyım. En iyisi en güveniliri en sağlam yol bu bence. Bütçe konusu Da önemli tabi. 1000 lira olsa Veririm rahat bir şekilde ama birkaç tık üstü zorlar.
O yüzden takas işini kabul etmeyip zaten adam da geri dönmedi. Takas işini kabul etmeyip üstüne para koyup sıfırı almak en mantıklısı.

Yanılıyor muyum ???
Sıfır herzaman en iyisi 2.el pek güven vermiyor