A70 bildirim sesi gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Samsung A70 cihazda bazen whatsapptan gelen bildirimlerin sesi gelmiyor. Bu bazen oluyor sürekli değil arada bildirim sesi geliyor. Sessizde de değil kontrol ettim. Telefonu alalı daha bir ay oldu ve böyle bir sıkıntıyla karşılaştım çözümü var mıdır?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Android 10 güncellemesini yaptınız mı?
Samsung A70 cihazda bazen whatsapptan gelen bildirimlerin sesi gelmiyor. Bu bazen oluyor sürekli değil arada bildirim sesi geliyor. Sessizde de değil kontrol ettim. Telefonu alalı daha bir ay oldu ve böyle bir sıkıntıyla karşılaştım çözümü var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak nasıl Bi sıkıntı yaşıyorsunuz bildirimler ekran açıkken gözüküyor da mı ses gelmiyor yoksa sadece bildirim panelinde mi gözüküyor?

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Android 10 güncellemesini yaptınız mı?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak nasıl Bi sıkıntı yaşıyorsunuz bildirimler ekran açıkken gözüküyor da mı ses gelmiyor yoksa sadece bildirim panelinde mi gözüküyor?
Güncelleme yapıldı. Bildirim panelinde sıkıntı yok her şey normal fakat herhangi bir bildirim sesi gelmiyor. Panelde bildirim gözüküyor. Ekran açıkken de geliyor bildirim fakat kapalı ekranda bazen bildirim sesi gelmiyor.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Telefonu arada Bi yeniden başlatma yapmanızı tavsiye ederim. Mesela programlı olarak yeniden başlatma ayarını etkin yapabilirsiniz. Ben haftada bir yapıyorum iyi oluyor. Yaşadığınız sorunu sanırım bende birkaç kez yaşadım ama emin değilim. Bildirim ayarlarını WhatsApp içinden (olacağını sanmıyorum ama) ya da bence ayarlardan bildirim ayarlarından Bi kontrol edebilirsiniz.
Ama telefonu hergun Aktif kullanıyorsaniz performansini yükseltmek adına yeniden başlatma olayı çok işe yarıyor.
Yardımcı olamadım pek ama... ?