A7 2017 Hoparlör ve Parmak İzi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Merhaba, A7 2017 aldım. Telefonda hoparlör ile görüşme yaparken ses karşı tarafa yankılı halde gidiyor. Sizde böyle bir durum var mı? Birde parmak izi okumama problemimiz var. 3 - 4 defa yaptıktan sonra anca okuyor.

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim o yankı yapma sorunu hattinla ilgili neden dersen farklı bir hat tak yapmayacaktır eğer yaparsa samsung yetkili servisi aramanı tavsiye ederim parmak izine gelirsek note 5 s7 gibi parmak izi koyacak halleri yok heralde orta segment bir cihaz a7 2017 o yüzden normal ha bir de elin nemli ise açmayabilir

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Parmak izi tarayıcıda çizik vs. Var mı?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar Merhaba, A7 2017 aldım. Telefonda hoparlör ile görüşme yaparken ses karşı tarafa yankılı halde gidiyor. Sizde böyle bir durum var mı? Birde parmak izi okumama problemimiz var. 3 - 4 defa yaptıktan sonra anca okuyor.
Kardeşim parmak izi okuyucusu zaten her zamam ilk seferde parmak izini okumaz. Sen parmak izini okuturken ordada sana parmağını sana sağa çevir, sola çevir gibi talimatlar veriyor. Sen telefonun dediğini yap. Parmağının her tarafını okutursan sıkıntı olmaz.
Benim telefonum J7 Prime. Bende de parmak izi okuyucusu var. Bazen home tuşu kirli olabilir. Ben parmak izimi okutmak istediğim zaman, telefon bazen bana ana ekran tuşunu temizleyin falan diyor. Yani bu kadar takma kafana ve parmak izini yeniden okut telefona parmağının her tarafını tarat.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Aldığın yere götür istersen donanımsal sıkıntı söz konusu olabilir ses yankı yapıyorsa telefonu suya düşürmedin öyle değil mi ve parmak izi tek seferde çalışmaz o telefonda

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler arkadaşlar. parmak izinde çizik yok. bu hafta servise bırakacağım nedendir diye.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
teşekkürler arkadaşlar. parmak izinde çizik yok. bu hafta servise bırakacağım nedendir diye.
ben a5 2016 kullandim bi ara parmak izi gercekten sikintiliydi yavas aciliyordu telefon elin biraz nemli olunca da hic algilamazdi.Samsung orta segment telefonlarina ozen vermiyor.