A7 16 Ekranı kırık telefonda rehber, whatsapp sohbeti vb... nasıl yedekleyebilirim.

rRainbow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhabalar, eski telefonum A7'nin ekranı kırıldı ve telefon çalışıyor ama şu an görüntü yok. Telefonu pcye de bağlayabiliyorum. PC üzerinden telefonumdaki rehberi ve whatsapp sohbetlerini yedeklemem veya kurtarabilmem mümkün mü acaba? Ve bir de bu arada whatsapp web üzerinden sohbetler yedekleniyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Öncelikle merhabalar, eski telefonum A7'nin ekranı kırıldı ve telefon çalışıyor ama şu an görüntü yok. Telefonu pcye de bağlayabiliyorum. PC üzerinden telefonumdaki rehberi ve whatsapp sohbetlerini yedeklemem veya kurtarabilmem mümkün mü acaba? Ve bir de bu arada whatsapp web üzerinden sohbetler yedekleniyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm.

Google drive üzerinden whatsapp, google contacts üzerinden rehber yedeklemesi yapabilirsiniz.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
3utools programını denemeni tavsiye ederim. (=

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Smart switch de deneyebilirsiniz. Telefon yedekleri için.

Ama SideSync ile telefonu aynı wi-fi üzerinden bilgisayar ekranına yansıtabilir. Gerekli yedeklerinizi alabilirsiniz sanırım.

Bir öneri: Diyelim ekran gitti, cihaz çalışıyor ama telefonu resetlemeniz lazım. Android Device Manager ile UZAKTAN silebiliyorsunuz ilgili Google hesabı ile. Ben bir cihaz sattım alt ekranı kırık ve görüntü gelmeyen cihazı bu şekilde resetledim. Bilgi paylaşmak istedim. :)