A52 Almaya Değer Mi?

Bu konuyu okuyanlar

slnsama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni telefon almayı düşünüyorum, bütçem 3000-3500₺ civarında. yillardir iphone kullanıcısıyım ama malum yeni fiyatlardan dolayı samsunga geçme karari aldim. a32 ve a52 arasinda karar veremedim. ikisi arasinda 700tl fark var, a52 butcemi biraz asiyor ama eger ozellik ve donanim acisindan değecek bir fark varsa ona da razıyım. telefonu daha cok oyun icin kullanıyorum şarjı uzun süre dayansın istiyorum, kamera vs cok onemli degil. hangisini onerirsiniz? veya bu fiyat aralıgında baska bir tavsiyeniz var mi?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
yeni telefon almayı düşünüyorum, bütçem 3000-3500₺ civarında. yillardir iphone kullanıcısıyım ama malum yeni fiyatlardan dolayı samsunga geçme karari aldim. a32 ve a52 arasinda karar veremedim. ikisi arasinda 700tl fark var, a52 butcemi biraz asiyor ama eger ozellik ve donanim acisindan değecek bir fark varsa ona da razıyım. telefonu daha cok oyun icin kullanıyorum şarjı uzun süre dayansın istiyorum, kamera vs cok onemli degil. hangisini onerirsiniz? veya bu fiyat aralıgında baska bir tavsiyeniz var mi?
bence a52 al ois ve snapdragon işlemci den dolayı

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
A32 ile A52 arasında farka değer de oyun öncelik olduğunu kameranın çok önemli olduğunu söylemişsiniz. Poco X3 Pro dışında başka cihaza bakmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mikail_Ebrinç sorunun ne fanboy? Özellikle mi yapıyorsun? Ne zaman bir öneri yapsam kızgın atıyorsun yapma şunu ya.

Reaksiyon puanı
892
Bence de Poco X3 pro alınabilir ama ben olsam az daha koyar iphone se 2020 ya da s20 fe alırdım.

slnsama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A32 ile A52 arasında farka değer de oyun öncelik olduğunu kameranın çok önemli olduğunu söylemişsiniz. Poco X3 Pro dışında başka cihaza bakmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mikail_Ebrinç sorunun ne fanboy? Özellikle mi yapıyorsun? Ne zaman bir öneri yapsam kızgın atıyorsun yapma şunu ya.
tesekkurler oneri icin, ona da baktim herkes onerdikten sonra fakat tasarimi biraz kaba geldi bir de ekran görüntüsünün iyi olmadigini soyluyorlar bazi forumlarda. ama yine de özellik olarak bu fiyata en iyi o telwfon oluyor sanirim

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Tasarımı bence de kaba Poco X3'den sonra biraz daha ince ve hafif olması gerekirdi. Ekran IPS LCD kötü değil ama evet Amoled'in yanına koyunca farklar ortaya çıkıyor. Ancak bu telefonun başarısı 3400 bandında Snapdragon 860 işlemci ve UFS 3.1 depolama birimi ile üst seviye performans sunabilmesi. Bu fiyat bandındaki telefonlardan her şeyin dört dörtlük olmasını beklememek gerek. Biri ekranıyla, biri tasarımıyla, biri kamerasıyla öne çıkar bu telefon da performansıyla öne çıkıyor.