A50 ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum galaxy a50 telefonumun ekranında bir sürü derin çizik var. Şuan kısık parklaklıkta gri ekran amoled yanığı var. Sizce çiziklere rağmen ekran değişir mi?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum galaxy a50 telefonumun ekranında bir sürü derin çizik var. Şuan kısık parklaklıkta gri ekran amoled yanığı var. Sizce çiziklere rağmen ekran değişir mi?
kırılmaz cam taktır eğer çok derin değilse çizikler belli olmaz.çok derinse belli olur ve hava kabarcığı oluşur.sen amoled yanığı için gönder cihazı,çizik onları ilgilendirmez

Reaksiyon puanı
6,381
Amoled yanığı olunca bildiğim kadarıyla Samsung garanti kapsamından çıkarıyor. Tabii amoled yanığı olsa olmasa garantisi garanti değil de...

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
H
kırılmaz cam taktır eğer çok derin değilse çizikler belli olmaz.çok derinse belli olur ve hava kabarcığı oluşur.sen amoled yanığı için gönder cihazı,çizik onları ilgilendirmez
Hocam zaten kırılmaz ekranı taktım ama bazı çizikler hala belli oluyor. Tek sıkıntım elbet ekran yancak ve serivise gitmesi gerekecek dediğiniz gibi ciziği sıkınıtı yapmıyorlarsa benim için daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amoled yanığı olunca bildiğim kadarıyla Samsung garanti kapsamından çıkarıyor. Tabii amoled yanığı olsa olmasa garantisi garanti değil de...
Hocam benim bilidiğim değişiyior çünkü dayım zamanında note 4 ün ekranını değiştirmişti.