Yardım A3 2017 Mi Iphone 5S Mi

Bu konuyu okuyanlar

Laisse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar benim A3 2017 cihazım var takas ile iPhone 5S e geçmeyi düşünüyorum. Zaten iki telefonda maalesef güncelleme almıyor iOS akıcı zaten daha da uzun ömürlü kullanan ve bilen arkadaşlarım benim ile fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Arkadaşlar benim A3 2017 cihazım var takas ile iPhone 5S e geçmeyi düşünüyorum. Zaten iki telefonda maalesef güncelleme almıyor iOS akıcı zaten daha da uzun ömürlü kullanan ve bilen arkadaşlarım benim ile fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
iPhone 5s batarya dışında daha iyi.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
hız olarak herhangi bir problemi yoktur mutlaka ama örnek olarak alsam sosyal medya için kullanıcam zaten bana kaç sene dayanır şuan kullandığım a3 ten daha uzun ömürlü olur mu
A3'ten daha uzun ömürlü olur sosyal medya için 1-2 sene gider.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Mate 10 Lite,P20 Lite,Mi A2 Lite ile deneyebilirsiniz.Çok daha iyi cihazlar.