A101'in eve teslimat uygulaması A101 KAPIDA'yı denedik

Bu konuyu okuyanlar

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Şu anda sadece İstanbul'un Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ilçelerinde hizmet veren servisi denedik.

1588689589294.png

Geçtiğimiz hafta A101'in de eve teslimat hizmetine başladığını, bu kapsamda A101 Kapıda adlı bir uygulamayı yayına aldığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Şu anda sadece İstanbul'un Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ilçelerinde hizmet veren servisi dün deneme imkanı yakaladım.

Uygulamayı App Store'dan indirmeden önce yorumları okumuş, açıkçası biraz da ümitsiz bir şekilde indirmiştim. Çünkü yorumlarda birçok kişi onay kodunun gelmediğinden ve uygulamaya giriş yapamadığından bahsediyordu. Daha önce A101'in web sitesinde üyelikleri olanlar ise sorunsuz bir şekilde giriş yaptıklarını söylüyorlardı. A101'de üyeliğim olmamasına rağmen onay koduyla giriş yapabildim, kod bankalardaki gibi saniyesinde değil de 5-10 saniye sonra geldi.

Kargo ücreti bilgisi yetersiz
Evime oldukça yakın bir konumda A101 var ve marketteki ürünlerin güncel fiyatlarını öğrenebiliyorum. Uygulamadaki ürünlerin fiyatlarıyla marketi kıyasladığımda herhangi bir fark olmadığını gördüm. Migros, Carrefour gibi marketlerde olduğu gibi A101'de de mağazada geçerli olan tüm indirimler uygulamaya yansıyor. Kargo ücreti ödemek istemiyorsanız 200 TL'lik alışveriş yapmanız gerekiyor, 200 TL'yi geçtiğim için kargo ücretinin ne kadar olduğunu uygulamanın herhangi bir yerinde göremedim ki bu bir eksiklik bence. Zira kargo ücreti, birçok kişi için belirleyici bir unsur olabiliyor. Ayrıca sepetinize herhangi bir ürün eklemeden olası teslimat saatlerini de göremiyorsunuz. Uygulamayı iyice karıştırdığım halde bu bilgiye ulaşamadım.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Evimin biraz altında A-101 olduğu için sıkıntı yaşamıyorum , onun dışında diğer arkadaşlar için faydalı bir konu olmuş.