Öneri 900 TL M2 SSD Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bilgisayarım: Tulpar T7 V19.3 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Biliyorsunuz ki CS3030 ve A2000 artık 500 gb versiyonları 1400 tl civarlarında. Fazla da param olmadığı için 500gb SSD arıyorum.

Şöyle bir model var. Bu SSD alınır mı yoksa 250gb CS3030 mu alayım yoksa daha farklı önerebileceğiniz ssd var mıdır?

(SSD'yi oyun için kullanacağım. Sanırım sürekli oyun indirip sileceğim.)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aynı modeli kullanıyorum 2-3 ay önce aldım. Çok memnununm.

Tam fiyat performans SSD'si bence.

Vatan PC'den 849 TL ye almıştım fiyatı dahada düşmüş. AL geç bence 500 GB için en ideal SSD ben uzun süre araştırıp almıştım.

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aynı modeli kullanıyorum 2-3 ay önce aldım. Çok memnununm.

Tam fiyat performans SSD'si bence.

Vatan PC'den 849 TL ye almıştım fiyatı dahada düşmüş. AL geç bence 500 GB için en ideal SSD ben uzun süre araştırıp almıştım.
Benim laptop baya yüksek derecelerde çalışıyor. Malum monster olduğu için.. Kafamı karıştıran şey hem markanın geçmişteki başarısızlığı hem de benim laptopta ısınıp ısınmayacağı. 2 3 ay kısa bir süreç 1.5 yılda patates oluyor diyenler de var.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Benim laptop baya yüksek derecelerde çalışıyor. Malum monster olduğu için.. Kafamı karıştıran şey hem markanın geçmişteki başarısızlığı hem de benim laptopta ısınıp ısınmayacağı. 2 3 ay kısa bir süreç 1.5 yılda patates oluyor diyenler de var.

Bu ya da başka laptop soğutucularına bakabilirsin. Fanlar bunun gibi doğru yere geldimi en az 10 derece sıcaklığın düştüğünü söylüyor kullanıcılar.

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Bu ya da başka laptop soğutucularına bakabilirsin. Fanlar bunun gibi doğru yere geldimi en az 10 derece sıcaklığın düştüğünü söylüyor kullanıcılar.
Benim kullandığım model sıkıntılı soğutma konusunda. Hem malzemesi hem de tasarımı gereği işlemcim yanına buz koysam da 85 95 derecelerde çalışır. Soğutucum var işe yaramıyor. Kabullendim artık bu laptopun sıcak çalıştığını. Ondan bu kioxia sıcaklık konusunda sıkıntı yaratır mı bilemiyorum. Gene de önerin için teşekkürler.