900 liraya kadar kablosuz kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arladaşlar Iphone 11 için en iyisi hangisi olur? AirPods 2. Nesil almayı düşünüyorum ama belki daha iyisi vardır. AirPodsun ses yüksekliğü ve bass kalitesi benim için yeterli geliyor denemiştim ama başka bir kulaklık deneyimleme şansım olmadı hiç.

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
AirPods'tan gözle görülür daha iyi kalitesi varsa alabilirim 1. yi.
Cihazda aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Yani AirPods Pro'da bulunan bir özellik bu. Ses deneyiminizi doğrudan etkileyecektir. YouTube üzerinde de birçok incelemesi mevcut alıp da pişman olanı görmedim hiç.

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Cihazda aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Yani AirPods Pro'da bulunan bir özellik bu. Ses deneyiminizi doğrudan etkileyecektir. YouTube üzerinde de birçok incelemesi mevcut alıp da pişman olanı görmedim hiç.
Sony’e güvenim sonsuz zaten eğer ki airpodsu deneymlememiş olsaydım direkt Sony alırdım. Denedim ve memnun kaldığım için kararsız kaldım acaba bildiğimi mi alsam yoksa riske mi atsam diye ama Sony i alacağım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Sony’e güvenim sonsuz zaten eğer ki airpodsu deneymlememiş olsaydım direkt Sony alırdım. Denedim ve memnun kaldığım için kararsız kaldım acaba bildiğimi mi alsam yoksa riske mi atsam diye ama Sony i alacağım.
Ses kalitesi konusunda Sony WF-1000XM3 kesinlikle AirPods'dan daha iyi. Dediğim gibi ses kalitesi konusunda bu ürünün rakibi AirPods Pro'dur. Hatta ufak bir tık daha bile iyi. Yine gürültü engelleme konusunda da AirPods Pro'dan daha iyi Sony. AirPods Pro ise malzeme kalitesi konusunda biraz daha iyi. Eğer Sony'yi alırsanız ciddi manada iyi bir seçim yapmış olacaksanız.