900 ile 1100 TL arası akıllı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ahmettoptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bütçem 1100 e kadar .Bu fiyata alınacak en sağlam en güvenilir telefonu almak istiyorum.Garanti kapsamında beni üzmeyecek,kamera ve batarya performansı iyi bir telefon arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz bekle Lenova vibe p2 ile zenfone 3 gelsin o sıra biraz daha para biriktir o telefonlar seni çok mutlu eder

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de Lenovo tavsiye ediyorum,ama Gm 4g var mesela o da güzel Xperia E4g var.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
İsmi güven vermiyor :)
Lenovo en büyük laptop üreticisi dır. Bu alanda servisi iyidir telefon bölümünde sorun çıkmaz. İyi markadır kendisi.
Bu bir ön yargı. Ben kullanıyorum ve diğer cihazları aratmıyor. Hem lg ve samsungsüdaki gibi kronik sorunlar da olmuyor (bkz. Ghostscreen, bootloop)
LGnin sorunlarını samsunga mal etmeyiniz lütfen samsungda botloop ghost screen gibi LG cihazlarda sık görülen hatalar mevcut değil

Ahmettoptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo en büyük laptop üreticisi dır. Bu alanda servisi iyidir telefon bölümünde sorun çıkmaz. İyi markadır kendisi.

LGnin sorunlarını samsunga mal etmeyiniz lütfen samsungda botloop ghost screen gibi LG cihazlarda sık görülen hatalar mevcut değil
Tasarımı benim için önemli bu konuda önerinizi bekliyorum

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
zaten servise gönderirseniz sorunu da çözüyolar çamur atmak niyetine söylemedim