9. Sinifta 1 puanla kaldim

Bu konuyu okuyanlar

CUMA KUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle merhaba 9. Sınıfta 1 puanla kaldım ne yapmalıyım moralim çok bozuk aklıma yanlış şeyler geliyo yaz tatilinde birtane sınav varmış bilen varsa anlatsın nolur

Reaksiyon puanı
22
Kafanı yorma olabilecek şeyler. Yaz tatilindeki sınavı tam bilmiyorum, ama sen kötü şeyler düşünme ayrıca kalmak kötü bir şey değil ailen biraz üstüne gelirse kendini üzmemeye çalış kafanı dağıt.

Bir dahaki sene daha iyi çalışıp, daha yüksek puanlarla geçebilirsin. Ölüm değil ya sonuçta oturup üzülme, yapılabilecek tek şey moralini yüksek tutup bir dahaki sene daha iyi şeyler başarmaya çalışmaktır.

Oluşan (özel aile hayatı dışındaki) sorunları buraya yazabilir ve daha iyi bir kafayla düşünmeye çalışabilirsin.

CUMA KUTLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kafanı yorma olabilecek şeyler. Yaz tatilindeki sınavı tam bilmiyorum, ama sen kötü şeyler düşünme ayrıca kalmak kötü bir şey değil ailen biraz üstüne gelirse kendini üzmemeye çalış kafanı dağıt.

Bir dahaki sene daha iyi çalışıp, daha yüksek puanlarla geçebilirsin. Ölüm değil ya sonuçta oturup üzülme, yapılabilecek tek şey moralini yüksek tutup bir dahaki sene daha iyi şeyler başarmaya çalışmaktır.

Oluşan (özel aile hayatı dışındaki) sorunları buraya yazabilir ve daha iyi bir kafayla düşünmeye çalışabilirsin.
Tessekkür ederim

Daynawarko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Telafi sınavlari oluyor ondam bahsediyorsun sanirim siniftan gecmek icin

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
1 puan ile kalmadın, çok daha fazla puan ile kaldın aslında.

Sınıfta kalman bir şey değil, başka bir başlıkta da tekrar söyledim. İnsanlar bir şekilde zaten hayatlarına devam ediyor, okullar bizim ufkumuzu ve bakış açımızı geliştirmek için varlar. Sen sınıfta kalmayı-geçmeyi boşver. Önümüzdeki 10 sene boyunca kendini nerede görüyorsun, bunun cevabını düşün.

Son mesajlar