9 Ocak 2017 Kar Tatili Olan Yerler

Bu konuyu okuyanlar

kuantum

Öğrenci
Katılım
19 Ağustos 2009
Mesajlar
69
Reaksiyon puanı
1
Puanları
8
1) İstanbul'da okullar tatil edildi.


2) Bursa Valiliği,
beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle okulların tatil edildiğini açıkladı. Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır" denildi.

3) Zonguldak
Valiliği’nden yapılan açıklamada, "İlimiz Merkez bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde yaygın, örgün ve özel eğitim kurumlarında okullar yarın 1 gün süreyle tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu görevlilerimiz de 1 gün idari izinlilerdir" denildi. Zonguldak Valisi Ali Kaban da kar tatilini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

4)Düzce Akçakoca'yı etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edildi. Akçakoca Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, pazartesi günü kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Akçakoca Hıfzıssıhha kararıyla okullar tatil edildi. Ayrıca, hamile, engelli memurlar idari izinli sayılacak.

5) Çanakkale'de kar ve buzlanma nedeniyle merkez ilçe ve bazı ilçelerde okullar yarın tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, "09/01/2017 Pazartesi günü il merkezindeki Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel/resmi okullar ve kurumlar, kar/buzlanma nedeniyle bir gün tatil edilmiştir. Ayrıca Milli Eğitim çalışanı engelli ve hamile personel 09/01/2017 Pazartesi günü bir gün idari izinlidir" dedi. Çanakkale merkez ile Çan, Lapseki, Ezine, Yenice, Biga, Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinde 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün, Gelibolu ilçesinde 9-10 Ocak tarihlerinde 2 gün eğitime ara verildi. Gökçeada, Bozcaada ve Eceabat ilçelerinde eğitime devam edilecek.

6) Yalova ile Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.
Balıkesir’in Bandırma ve Manyas ilçelerinde, 9 Ocak pazartesi günü anaokulu, ilk ve ortaokullar ile liseler tatil edildi.
Aynı gün, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacak. Susurluk İlçesi’nde de taşımalı eğitim öğrencilerine tatil verildi.

7) Kastamonu
Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde kar yağışının etkili olduğu vurgulandı. Açıklamada, Kastamonu merkezindeki tüm okullar ile merkeze bağlı taşımalı eğitim yapılan okullarda 9 Ocak Pazartesi günü eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildiği duyuruldu.

8) Kırklareli'de
olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde okullar yarın tatil edildi. Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yarın il genelinde tüm okulların tatil edildiğini söyledi

9) Samsun'un 5 ilçesinde
yoğun kar yağışı okullar yarın için 1 gün tatil edildi.

Samsun'da dün gece başlayan kar yağışı bu gün de etkili oldu. Kentin yüksek kesimleri kar nedeniyle beyaza büründü. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda kar nedeniyle yarın Asarcık, Kavak, Havza, Vezirköprü ve Çarşamba ilçelerinde okulların tatil edildiği duyuruldu.


10)Bartın'ın
Kurucaşile İlçesi'nde de kar nedeniyle yarın okullar tatil edildi.

11)Kocaeli
Valisi Hasan Basri Güzeloğlu yarın il genelinde okulların tatil olduğunu açıkladı. Vali Güzeloğlu ayrıca engelli ve hamile kamu personelinin de yarın idari izinli olduğunu bildirdi.

12)Tokat’ta öğle saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürürken, il genelinde okullar yarın için bir gün tatil edildi.

13) Nevşehir'de
yoğun kar yağışı nedeniyle Valilik tarafından okullar bir gün süre ile tatil edildi.
Nevşehir Valiliği tarafından aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelliler ve hamile bayanların da bir gün izinli sayılacağı açıklandı.


14)Edirne ili merkez ve ilçelerinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel/resmi okullar ve kurumlar, kar/buzlanma nedeniyle 1 (Bir) gün tatil edilmiştir. Ayrıca kamu çalışanı engelli ve hamile personel 09/01/2017 Pazartesi günü 1(Bir) gün idari izinli sayılacaktır.

15)Tekirdağ valiliği

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 09.01.2017 (yarın) tarihinde Tekirdağ İli genelinde Resmi ve özel tüm İlk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir.

Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır.Kamuoyuna Duyurulur.

16)Kırklareli
Yoğun kar yağışı nedeniyle 09 Ocak Pazartesi günü egitim ve ögretime bir gün ara verilmistir.

17) Bolu
İlimizde devam eden kar yağışı ve yollardaki buzlanma nedeniyle il merkez ve ilçelerde 9 Ocak Pazartesi günü eğitime 1 gün ara verilmiştir.
Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezleri İle Halk Eğitim Merkezleri de 09 Ocak 2017 günü bir gün tatil edil iştir
Ayrıca 9 Ocak Pazartesi günü engelli ve hamile kamu görevlileri 1 gün idari izinli sayılacaktır.

18)Konya Valiliği
09 Ocak 2017 Pazartesi Günü Okullar Tatil Edildi

19) Çorum Valiliği ‏
Olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle merkez ilçede 9 Ocak2017 günü bir gün süre ile temel eğitim ve orta dereceli okullarda eğitime ara verilmiştir. 18.42

20)Sakarya
9 Ocak 2017 Pazartesi Günü Okullar Tatil Edilmiştir
Olumsuz hava şartları nedeniyle, İlimizdeki ilk-ortaokul ve liselerde 9 Ocak Pazartesi günü eğitime 1 gün ara verilmiştir.
Hüseyin Avni COŞ ‏
Engelli ve hamile kamu çalışanları da 9 Ocak Pazartesi günü idari izinli sayılacaktır.

21) Amasya
Salih IŞIK ‏@SALIH_ISIKK
İlimizde devam eden yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il genelinde eğitim-öğretime yarın(pazartesi) bir gün süreyle ara verilmiştir.

22)Manisa Valiliği

YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 9 OCAK 2017 PAZARTESİ GÜNÜ BAZI İLÇELERDE OKULLAR TATİL EDİLDİ
https://www.facebook.com/TC.ManisaVa...13485972202187

23)SİNOP
08.01.2017 günü başlayan ve aralıklı olarak devam eden kar yağışı neticesinde; kar birikintileri, don ve buzlanmanın araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler göz önüne alınarak, her hangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için, Saraydüzü ve Erfelek İlçelerimizde tüm ilk ve orta dereceli okullar, Özel Eğitim Kurumları, Kreş ve Gündüz Bakım Evleri dahil olmak üzere, Boyabat İlçemizde ise taşımalı eğitim yapan okullarda eğitim ve öğretim faaliyetlerine 09 Ocak 2017 Pazartesi günü bir gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür.

Saraydüzü ve Erfelek ilçelerimizde kamuda görev yapan hamile bayanlarımız ve engelli vatandaşlarımız 09.01.2017 Pazartesi günü bir (1) gün süreyle idari izinli sayılacaklardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

24) Niğde
Olumsuz hava şartları ve buzlanmadan dolayı, Niğde il genelinde bulunan Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları, Özel Eğitim Okulları ile Rehabilitasyon Merkezlerinin 09.01.2017 tarihinden itibaren 1(bir) gün süre ile tatil edilmesi,
Yine Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin belirtilen tarihte 1(bir) gün süre ile idari izinli sayılması kararlaştırılmıştır.
25)

ORDU İLİ GENELİNDE YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 09 OCAK 2017 PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE EĞİTİM-ÖĞRETİME ARA VERİLEN İLÇELERİMİZ
MEB Sayfa Bulunamadı ... cerik/2470

26)YOZGAT VALİLİĞİ
‏@YozgatValiligi
9/1/2017 Pazartesi ilMerkeziveköylerde eğitime 1gün ara verilmiştir Kamuda çalışan hamile ve engelli personel de bir gün izinli sayılacaktır

YOZGAT EK DUYURU

Yozgat Valiliği, merkez ve 11 ilçesinde ilk, orta, lise ve dengi okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildiğini açıkladı. Valilik, kamuda çalışan hamile ve engelli personelin de bir gün süreyle idari izinli sayılacağı bildirildi.

27)ÇANKIRI
Çankırı'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle bugün eğitim yapılmayacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, il genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Orta ilçesinin tamamında, Atkaracalar ilçesinde ise taşımalı eğitim görülen okullarda bugün eğitime ara verildi.

28)KIRIKKALE
Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde de kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar bugün tatil edildi.

29)SİVAS
Sivas Valiliği bazı ilçelerde eğitim faaliyetlerinin yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 1 gün süreyle tatil edilmesi kararını aldı. Yapılan değerlendirme sonucu, Gemerek, Şarkışla, Yıldızeli ilçeleri tamamen, Gürün, Kangal ve Ulaş ilçelerinde ise sadece taşımalı eğitim verilen okullar 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle tatil edildi.

30)KAHRAMANMARAŞ
Kahramanmaraş’ın yüksek kesimleri ile kuzey ilçelerinde etkisini iyi artıran kar ve beraberindeki tipi hayatı olumsuz etkiledi. Afşin, Elbistan, Göksun, Nurhak, Çağlayancerit ile Afşin ilçelerinde okullar bugün tatil edildi.

31)KIRŞEHİR
Kırşehir Valiliği'nden yapılan açıklamada, Kırşehir’de taşımalı eğitime dün geceden itibaren şehri etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime ara verildiği duyuruldu.

43)ADIYAMAN
Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle bugün eğitime ara verildiği bildirildi.

32)KAYSERİ
Yoğun kar yağışı Kayseri'nin ilçelerinde etkili oldu. Yoğun kar yağışı nedeniyle Akkışla, Bünyan, Develi, Tomarza, Felahiye, Pınarbaşı, Sarız ilçelerinde okullar bir günlüğüne tatil edildi. Kocasinan, Melikgazi ve Talas ile Sarıoğlan ilçe merkezi haricinde ise taşımalı eğitim yapan okullarda eğitim ve öğretim bir gün tatil edildi.

33)İZMİR
İzmir'in Tire ilçesinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle kriz masası oluşturuldu, taşımalı eğitime 1 gün ara verildi.

34)BİLECİK
Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Bilecik’in Söğüt ve Yenipazar ilçeleri ile bağlı köylerinde önlem amaçlı olarak eğitime 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

35)AKSARAY

Aksaray'da, kar ve buzlanma nedeniyle eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

LİNK
 

friendly

Müdavim
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
11,875
Reaksiyon puanı
674
Puanları
113
:tearsofjoy:

zapG7O.jpg
 

EsBer

Doçent
Katılım
27 Mayıs 2016
Mesajlar
533
Reaksiyon puanı
271
Puanları
63
Çalışanlara tatil yok mu
 

EsBer

Doçent
Katılım
27 Mayıs 2016
Mesajlar
533
Reaksiyon puanı
271
Puanları
63
Buna cevap vericek yokmu yani İstanbul da millet taksi bulamıyor eve gitmek için yok böyle bir şey
 
Üst