8plus vs p30 pro

Bu konuyu okuyanlar

nurullah6445

Asistan
Reaksiyon puanı
26
8 plus kullanıyorum letgodan bir arkadaş p30 pro ile takas yapalım dedi. kozmatikleri hemen hemen aynı sizce takas yapayım mı huawei destek verirmi uygulamalarda sorun olurmu hiç huawei kullanmadım pubg oynuyorum.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
8 plus kullanıyorum letgodan bir arkadaş p30 pro ile takas yapalım dedi. kozmatikleri hemen hemen aynı sizce takas yapayım mı huawei destek verirmi uygulamalarda sorun olurmu hiç huawei kullanmadım pubg oynuyorum.
Kesinlikle yapmayın sizi kandırmaya çalışıyor hiçbir huwei cihaz iPhone stabalitesine değişilmez cayır cayır kasma hissiyatı veriyor bana göre huawei cihazlar üstelik google desteği de yok diye biliyorum

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
neden nasıl anladınız?
8 plusı daha önce deneyimledim cidden elde kaliteli bi hissiyat veriyor huawi cihazlar aşırı kalitesiz geliyor hem dışı hemde performansları kameralarıda hoşuma gitmiyor iphone kameralarına göre hem satmak istesen 8 plusu kolayca elinizden çıkarabilirsiniz ama android cihazlar öyle deil

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
P30 Pro varken İphone 8 Plus ile değişmeyi bırak XS ile değişirim en kötü, dolandırıcı bence o
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 plusı daha önce deneyimledim cidden elde kaliteli bi hissiyat veriyor huawi cihazlar aşırı kalitesiz geliyor hem dışı hemde performansları kameralarıda hoşuma gitmiyor iphone kameralarına göre hem satmak istesen 8 plusu kolayca elinizden çıkarabilirsiniz ama android cihazlar öyle deil
kullandığın telefona göre değişir kaliteli olma durumu

nurullah6445

Asistan
Reaksiyon puanı
26
P30 Pro varken İphone 8 Plus ile değişmeyi bırak XS ile değişirim en kötü, dolandırıcı bence o
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullandığın telefona göre değişir kaliteli olma durumu
bence xs le karşılaştırmak yanlış x le bile karşılaştırılır işlemci olarak büyük ihtimal kabul etmeecegim p30 pro biraz güçsüz geldi.( telefonu degiştirmek için yoksa p30 pro gerçekten güçlü ama risk almaya degmez.)

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
bence xs le karşılaştırmak yanlış x le bile karşılaştırılır işlemci olarak büyük ihtimal kabul etmeecegim p30 pro biraz güçsüz geldi.( telefonu degiştirmek için yoksa p30 pro gerçekten güçlü ama risk almaya degmez.)
P30 Pro rakibi XS ve XS Max X ile de yarışır ama 8 Plus ı baya sollar P30 Pro ki Huawei Pro modellere önem gösteriyor

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Pubg oynuyorsan 8+'dan memnunsundur.
Sabit 60+ FPS veren bir cihaz.
Bence yeni bir cihaz istiyorsan
XS,XS MAX,XR gibi cihazlarla takas et.

nurullah6445

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Reaksiyon puanı
158
huawei o model android se takas yapma. değil ise hormany nasıldır bilemem. önemli olan birazda os.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
8 plus ile devam etmeni tavsiye ederim.