850TL'ye laptopu uçurmak

Bu konuyu okuyanlar

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Uçurmaktan kastın günlük işler içinse evet iş görür tabiki işlemci ve ekran kartı bilmeden yorum yapıyorum onlarda iyi ise daha ne ssd olarak samsung öneririm ama tabi bütçen varsa yoksa crucial'da iyi marka..

yigitcanballi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uçurmaktan kastın günlük işler içinse evet iş görür tabiki işlemci ve ekran kartı bilmeden yorum yapıyorum onlarda iyi ise daha ne ssd olarak samsung öneririm ama tabi bütçen varsa yoksa crucial'da iyi marka..

16 GB lik ram sizce günlük işler için mi ideal :)
tabi ki oyun oynamak için.

ekran kartı
NVIDIA GeForce 940M 2GB

İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz (4 CPUs),

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Günlük işler için fazla bile ama oyun için yeterli ekran kartına göre oynayacağını oyunlar kısıtlı..

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Örnek vermek gerekirse pubg bf1 düşük ayarlarda açabilir ama akıcı oynayamazsınız..

yigitcanballi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Örnek vermek gerekirse pubg bf1 düşük ayarlarda açabilir ama akıcı oynayamazsınız..

Hocam bu konuda şuan ki 6 gb ram ve hdd hard disk ile battle1 oyununu bitirmiş biriyim tabi oyun biraz geç açılıyordu fakat bitirecek kadar akıcıydı. Bir gamer laptobu gibi sağlam bir ekran kartı ve işlemcim yok ama açamayacağı oyunun olduğunu düşünmüyorum

ki bunlara 16 gb ram ve ssd taktığımı düşünürsek :)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bilmiyorum 970m olan bir cihazda ben oynayamadım pubg bf1 ama single player denemedim online oyundan bahsediyorum single ile online arasında çok fark oluyor birde belki kendi bilgisayarımda oynadığım için bana akıcı gelmemiş olabilir..

yigitcanballi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilmiyorum 970m olan bir cihazda ben oynayamadım pubg bf1 ama single player denemedim online oyundan bahsediyorum single ile online arasında çok fark oluyor birde belki kendi bilgisayarımda oynadığım için bana akıcı gelmemiş olabilir..

Evet o konuda katılıyorum sana ama ben oyunları single player oynuyorum online oynadığım division var

Son mesajlar