Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Türkiye de 8 Mart dünya kadınlar gününün kutlanması 1921 yılına rastlar 'emekçi kadınlar günü' olarak adlandırılmıştır 1975 yılında sokağa taşınan etkinliklerle yaygınlığı artmıştır ve bugüne kadar gelmiştir

1582012036042.png

Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim seni çok severim kadınlar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart dünya kadınlar gününün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep senin canim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim ıkın çok özelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun.

Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severimsen çok severim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Aşkım seni seviyorum…belki sevkımı her zaman gösteremiyor oflatılırım ama sen bunu daima bıkıyorsun… kadınlar günün kutlu olsun.

Sevgilim, bürgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme sansım olur… kadınlar günün kutlu olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart dünya kadınlar gününün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.