8, 9 ve 10. nesil mikro işlemcilerin genel özellikleri farkları

Bu konuyu okuyanlar

literary16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Aynı zamanda kullanımda bulunan 8, 9 ve 10. nesil mikroişlemcilerin.
Genel özelliklerini araştırarak, birbirlerine göre avantajlarını, dezavantajlarını ve bu.
Ürünlerin geleceğine yönelik düşüncelerinizi elde ettiğiniz bulgular doğrultusunda.
Yorumlayınız." Şeklinde bir ödev sorusu geldi. Fakat yorumlayamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Mikro işlemciler derken mevcut Intel Core ailesinden mi bahsediyorsunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Soruda Mikro işlemci diyor, mevcut intel core'dan bahsediyor yanılmıyorsam
Mevcut Intel Core'lardan bahsediyorsa destan yazarız da, farklı mikro işlemcilerden bahsediyorsa olay başka bir yere gider. Ben de mikroişlemciler dersi aldım ama böyle nesil tarzı bir şey yok o tarafta ondan soruyorum. Sen hocadan teyit edebilirsen hallederiz.

literary16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mevcut Intel Core'lardan bahsediyorsa destan yazarız da, farklı mikro işlemcilerden bahsediyorsa olay başka bir yere gider. Ben de mikroişlemciler dersi aldım ama böyle nesil tarzı bir şey yok o tarafta ondan soruyorum. Sen hocadan teyit edebilirsen hallederiz.
Mevcut Intel Core'dan bahsediyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu işlemcilerin masaüstü versiyonu mu yoksa dizüstü versiyonu mu karşılaştırılacak?