Öneri 8.000 TL'lik bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

01CİO01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
canlarım benim ben para biriktirdim çabaladım masaüstü bilgisiyar almak istiyorum... birazcık anlarım ama genede rezil olmamak için siz degerli kardeşlerime sormak istedim şu siteden almayı düşünüyorum hani ben baktım hepsi birbirinin aynısı nerdeyse bütçem uygun olsa yeter fiyatlarında 8.000 aşamam belki zorlarsam 8.500 anca çıkarım yardımcı olursanız sevinirim, vatan teknosadan alasım gelmedi toplamalarda sıkıntı yaşatacak gibi duruyor ama taksitli alıcam vatan,mediamarkt,teknosadan taksitli alabilecegim sistem toplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim gene aklım mediamarkttan taksitle almakta tabiki

itopya filan alabilirim ama monitor ekleyince fazla oluyor aşıyor

link atın

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
canlarım benim ben para biriktirdim çabaladım masaüstü bilgisiyar almak istiyorum... birazcık anlarım ama genede rezil olmamak için siz degerli kardeşlerime sormak istedim şu siteden almayı düşünüyorum hani ben baktım hepsi birbirinin aynısı nerdeyse bütçem uygun olsa yeter fiyatlarında 8.000 aşamam belki zorlarsam 8.500 anca çıkarım yardımcı olursanız sevinirim, vatan teknosadan alasım gelmedi toplamalarda sıkıntı yaşatacak gibi duruyor ama taksitli alıcam vatan,mediamarkt,teknosadan taksitli alabilecegim sistem toplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim gene aklım mediamarkttan taksitle almakta tabiki

itopya filan alabilirim ama monitor ekleyince fazla oluyor aşıyor

link atın
Hocam illa vatandan olsun taksitle alırım diyorsanız 24 ay taksit yapabilirsiniz vatana bir sorun ekran kartı stoklarını yakınınızda vatan varsa
Gidin sorun GTX 1650 veya GTX 1660 süper bilgisayarlar ne kadara mal oluyormuş ekran kartı fiyatı belli olmadığı için tam birşey söyleyemiyorum
Dediğim gibi 24 ay taksitle bir ihtimal GTX 1660 süper r5 3500x veya düz 3500 yada r5 3600 sistem toplayabilirsiniz zaten az çok anliyormussunuz 16gb 8x2 olacak şekilde ram en az 3000 MHz olsun ddr4
Onun dışında pek birşey diyemiyorum medimarktta 24 ay taksit var mı bilmiyorum ama vatanda var