78 Milyonun Oyuncu Olduğu İnternet Dizisi

Bu konuyu okuyanlar

zamato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar. İnternet dizilerinin artık hepten revaçta olduğu bu dönemde gün geçmiyor ki yeni bir internet dizisi çıkmasın. Sıfır bir çakması gibi görünen yeni denk geldiğim internet dizisinin adı Porsuk - Hayatını Rape Adayanların Hikayesi. Araştırdığım kadarıyla da; Eskişehir'de çekimleri süren, şehrin varoşlarında yaşayan iki rap tutkunu gencin müzik piyasasında yükselme çabası, bu esnada şehrin zenginleriyle karşı karşıya gelmeleri, arkalarına mahallelerinin ağır abilerini almaları ve bu süreçte gelişen olaylar falan. Bu zamanda gerçekten rap dinleyen kaldı mı? Ki rap müziği temel alan bir internet dizisi ne kadar tutar emin değilim.

Tabi asıl işin ilginç kısmı; çekimler esnasında olaydan haberi olmayan insanların çaktırmadan çekimlere dahil edilecek olmalarıymış. Oyuncu sokakta ya da herhangi bir mekanda karakterini oynarken başka insanlarla yaşadığı diyaloglar izin alınarak diziye eklenecekmiş. Nasıl becerecekler bilemiyorum. Garip. Yine de rap müzik muhabbetinin ne kadar tutacağını kestiremiyorum.

Kurtlar Vadisi tadında ilk fragman. Rap bunun neresinde göremedim?

İkinci fragman, burada ki rap müzikse ben yokum!