Bu konuyu okuyanlar

spxer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, 750 lira bütçe ile bu zamanda(2020 Haziran) oyuncu kulaklığı arıyorum. Genelde Roleplay ve FPS türü oyunlar oynuyorum. Bass tiz mid olaylarına hakim değilim fakat oyun oynarken arkada müzik dinlerim. Oyun oynamadığım zaman sürekli müzik dinlerim bu yüzden hem müzikte hem oyunda kaliteli ses sunabilecek bir kulaklığa ihtiyacım var. Arctis 3'ten geçiş yapacağım. Aynı konforu ve rahatlığı mümkün olduğunca istiyorum. Terleme problem değil, ona yapacak bir şey yok. 7.1 yada THX gibi özellikleri bulunsun istiyorum. Ses kalitesinin yanında mikrofon kalitesi de önemli fakat bu fiyata kablosuz kulaklık bulursam mikrofon problem değil. Harici bir mikrofon alabilirim ilerde.

Anakartım: MSI B450A-PRO

Aklımdaki kulaklıklar şu şekilde;

Razer Kraken Tournament Edition
Corsair HS60

Almayacağım kulaklıklar şu şekilde;
Steelseries Arctis 5
HyperX Cloud II
HyperX Cloud Alpha

Yeni kulaklık önerilerine açım. Almışken tam almak istiyorum. Aklımı Razer Kraken TE çok fazla kurcalıyor. Nereye baksam birileri kötülerken birileri çok fazla memnun olmuş. FPS düşüşü yaşattığı yazılmış, yazılımının stabil çalışmadığını yazanlar olmuş. THX teknolojisinin ve Synapse 3'ün beğenilmediğini gördüm. Fakat mikrofonu ve konforu çok güzel gibi. Ne yapacağımı bilemiyorum, lütfen bilgisi olanlar aydınlatabilir mi beni. Şimdiden teşekkür ederim.

DumanTech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsi çok güzel kulaklıklar. HS60 tavsiyemdir yazdıklarınız arasında. Yazmadığınız bir model tavsiyesi olarak da MH752 tavsiyemdir. İyi geceler olsun.