7000 TL ye kadar bütçem var.Kod yazmak ve Autocad vb programları çok iyi bir şekilde kaldıracak bir laptop arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Bütçe 100-200 lira esnetilebilir.
Merhaba,
Dostum ben Web Tasarım okuyorum şu an kullandığım bilgisayar MSI GP62m 7RD Leopard İ5 7. Nesil linki aşağıda;

MSI GP62M Leopard Pro Core i7 Notebook - Vatan Bilgisayar

Ben hem oyun oynuyorum hem kod yazıyorum hem çizim yapıyorum. Şuan bu bilgisayarda tek eksiğim SSD ama yakın zamanda alıyorum inşallah. Onun linkini de borakıyorum;

Samsung 850 PRO 256 GB SATA 3 SSD - Vatan Bilgisayar

Ben sana GameBook önereceğim neden diye sorarsan; GameBook adı üstünde oyun bilgisayarı. Bu bilgisayarlarda Performans beklendiği için iyi bir bilgisayar. Ben sana önerdiklerimin linkini bırakıyorum;

Monster Abra A5 V13.2.1

Monster Tulpar T5 V17.1.3

Abra A5 V14.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Abra A5 V13.4.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Ben sana bunları öneririm. Monster'ın web sitesinin linkini bırakıyorum kendin bak birde istersen. Oyun bilgisayarı alırsan pişman olmazsın emin ol.

Oyun Bilgisayarı ve En İyi Gaming Laptop Modelleri | Monster

---- Mesajlar birleştirildi ----

Legion 520 serisi kronik sorunlu diye biliyorum doğrumu?
Evet dostum bende duymuştum kronik sorunu olduğunu.

Son düzenleme:

ciceklis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Dostum ben Web Tasarım okuyorum şu an kullandığım bilgisayar MSI GP62m 7RD Leopard İ5 7. Nesil linki aşağıda;

MSI GP62M Leopard Pro Core i7 Notebook - Vatan Bilgisayar

Ben hem oyun oynuyorum hem kod yazıyorum hem çizim yapıyorum. Şuan bu bilgisayarda tek eksiğim SSD ama yakın zamanda alıyorum inşallah. Onun linkini de borakıyorum;

Samsung 850 PRO 256 GB SATA 3 SSD - Vatan Bilgisayar

Ben sana GameBook önereceğim neden diye sorarsan; GameBook adı üstünde oyun bilgisayarı. Bu bilgisayarlarda Performans beklendiği için iyi bir bilgisayar. Ben sana önerdiklerimin linkini bırakıyorum;

Monster Abra A5 V13.2.1

Monster Tulpar T5 V17.1.3

Abra A5 V14.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Abra A5 V13.4.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Ben sana bunları öneririm. Monster'ın web sitesinin linkini bırakıyorum kendin bak birde istersen. Oyun bilgisayarı alırsan pişman olmazsın emin ol.

Oyun Bilgisayarı ve En İyi Gaming Laptop Modelleri | Monster

Evet dostum bende duymuştum kronik sorunu olduğunu.
Çok teşekkür ederim.Sen hala okuyormusun peki?

Monster Tulpar T5 V17.1.3 Aslında bu tam bana göre .Sadece Ram işlemciye göre yetersiz.En azından 12 GB olmasını isterdim.
Ama şuan listemde 1 numara.

Son düzenleme:

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Çok teşekkür ederim.Sen hala okuyormusun peki?

Monster Tulpar T5 V17.1.3 Aslında bu tam bana göre .Sadece Ram işlemciye göre yetersiz.En azından 12 GB olmasını isterdim.
Ama şuan listemde 1 numara.
Evet okuyorum. Pek fazla zorlayacağını düşünmüyorum bana kalırsa 8gb yeter. Ama yine de sen bilirsin.
Orada özelleştir seçeneği olması lazım 16gb 7.646,82 TL ye geliyor. Bilgine.