7200 TL Oyuncu Laptop/Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Güçlü olmasını istiyorum 7-8 yıl kullanacağım. Günlük işlerde tek farkım aurdiuno kullanıyorum ordan kod felan aktarıyoruz ondada çok bir sıkıntı yok tek bir kabloyla yapıyorum bunu

Oyun: Zula, CS;GO

Dediğim gibi lise sona kadar kullanacağım o yüzden 7-8 yıl iyi bir şekilde gidebilicek bir bilgisayar istiyorum
Belki minecraft vb. farklı oyunlarda oynayabilirim

Bütçeyi 100 Tl aşabilirim
Ancak birazda ucuz olabilirse ballı kaymak !

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27

Kolay kolay bu fiyat aralığında bir laptopu 7-8 sene kullanman çok zor. Bir sürü bulabilirsin laptop benim kullandığım Casper Excalibur G770. Ekran kartı fena değil, işlemci ve ram iyi seni idare eder diye düşünüyorum.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424

Kolay kolay bu fiyat aralığında bir laptopu 7-8 sene kullanman çok zor. Bir sürü bulabilirsin laptop benim kullandığım Casper Excalibur G770. Ekran kartı fena değil, işlemci ve ram iyi seni idare eder diye düşünüyorum.
Bilgisayarı çok yormıyıcağım için 7-8 yıl gibi bir zaman vermiştim zaten şu anda kullandığım bilgisayar 7 yıllık ve A101'den alınmış birde sistemi düşürülmüş daha ne :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde özelleştirme yapmam gerekirmi

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Güçlü olmasını istiyorum 7-8 yıl kullanacağım. Günlük işlerde tek farkım aurdiuno kullanıyorum ordan kod felan aktarıyoruz ondada çok bir sıkıntı yok tek bir kabloyla yapıyorum bunu

Oyun: Zula, CS;GO

Dediğim gibi lise sona kadar kullanacağım o yüzden 7-8 yıl iyi bir şekilde gidebilicek bir bilgisayar istiyorum
Belki minecraft vb. farklı oyunlarda oynayabilirim

Bütçeyi 100 Tl aşabilirim
Ancak birazda ucuz olabilirse ballı kaymak !

Arkadaşların attığı laptop modelini kesinlikle önermiyorum. Soğutma anlamında başarısız ve malzeme anlamında kalitesiz, iç tasarım olarak ise yarı yolda bırakmaya uygun.

Attığım modelde ekran kartı daha yüksek ve işlemcisi İ7 - 10750H gücünde. Yani her türlü daha fazla performans ve yanında soğutma ve güzel tasarım alacaksın.

Ayrıca Zula, CS:GO tarzında oyunlarda düzgün bir kullanım ile 7-8 yıl götürecektir. Ama muhteşem beklentin olmasın o zamana kadar.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265

Arkadaşların attığı laptop modelini kesinlikle önermiyorum. Soğutma anlamında başarısız ve malzeme anlamında kalitesiz, iç tasarım olarak ise yarı yolda bırakmaya uygun.

Attığım modelde ekran kartı daha yüksek ve işlemcisi İ7 - 10750H gücünde. Yani her türlü daha fazla performans ve yanında soğutma ve güzel tasarım alacaksın.

Ayrıca Zula, CS:GO tarzında oyunlarda düzgün bir kullanım ile 7-8 yıl götürecektir. Ama muhteşem beklentin olmasın o zamana kadar.
ben o özelleştirilmiş modeli özelleştirmem gerekirmi diyince attım

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
7-8 yıl mükemmel bir performans beklemiyorum zaten 3-4 yıl yüksek performansda gittikden sonra düşürürüm yavaş yavaş

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993